Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Засідання робочої групи з підготовки до сесії районної ради 7 скликання питання «Про створення комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний центр» Липовецької районної ради

На підставі Постанови КМУ від 12 липня 2017 року №545 "Про затвердження Положення про інклюзивно-ресурсний центр" начальник відділу освіти Інна Косач звернулась до голови районної ради щодо створення такого центру в районі з метою забезпечення права дітей з особливими потребами на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти. У зв`язку з цим у вересні 2017 року голова районної ради Юрій Науменко видав розпорядження, яким затвердив робочу групу з вивчення даного питання, та підготовки проекту рішення на одну із сесій районної ради. Головою комісії призначено заступника голови районної ради Руслана Танасюка. На попередніх засіданнях робочої групи це питання вивчалось і сьогодні члени групи заслухали Інну Косач із пропозиціями щодо його вирішення. Вона зазначила, що створення та діяльність такого Центру у Липовецькому районі сприятиме забезпеченню дітей з особливими освітніми потребами необхідною психолого-педагогічною підтримкою з урахуванням їх індивідуальних потреб, а також має стати ефективним засобом забезпечення прав таких осіб на освіту, сприяти розвитку особистості, поліпшенню стану їх здоров`я та життя. Прийняття такого рішення дозволить продовжити реалізацію комплексу заходів щодо поліпшення доступу осіб з особливими освітніми потребами до освітніх послуг. В обговоренні питання взяли участь депутати райради Юрій Задворний, Олександр Козачишин, Петро Прокопчук, Олег Фурманюк. Зокрема, внесено пропозицію утворити разом із комунальним закладом "Методично-інклюзивно-ресурсний центр Липовецької районної ради " ще і "Фінансово-господарський центр".

Розглянувши пропозиції з вищеозначеного питання, вирішено :

- Відділу освіти Липовецької райдержадміністрації провести інвентаризацію майна, що перебуває на балансі методичного кабінету та фінансово-господарської групи відділу освіти. 

- Сформувати структуру комунальних закладів, розробити проекти статутів.

- Про результати роботи доповісти в 10-денний термін, узагальнену інформацію подати на наступне засідання робочої групи.

Повернутись