Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Засідання спільної ради медичних закладів Липовецького району

12 лютого 2015 року, в адміністративному приміщенні ЦРЛ, відбулась підсумкова спільна рада медичних закладів Липовецького району.

В роботі медичної ради взяли участь представник області – заступник директора ДОЗ та К Володимир Степанович Федик, який висвітлив проблемні питання району, а також керівництво району – голова Липовецької РДА – Іван Павлович Демихін та голова районної ради – Юрій Михайлович Науменко, які, в свою чергу, висловили побажання та пропозиції для подальшої роботи медичної галузі.

З доповідями про підсумки діяльності ЛПЗ району за 2014 та завданнями на 2015 рік виступили головні лікарі Липовецького КЗ «ЦПМСД» Аделя Нестерівна Казімірко та Липовецької ЦРЛ Олександр Михайлович Дмитрук.

В обговоренні брали участь заступник головного лікаря Липовецької ЦРЛ М.Ф.Бандровська та ряд спеціалістів Липовецької ЦРЛ: лікар акушер-гінеколог Е.А.Елькнер; лікар-хірург В.П.Чекіна; лікар-фтизіатр Г.У.Гуменюк. а також завідуюча Турбівської АЗПСМ С.В.Березюк.

Було детально обговорено та проаналізовано всі проблемні питання району, які виникали 2014 році та поставлено ряд завдань на 2015 рік. Пріоритетним і надалі залишається подальше поетапне ефективне та успішне впровадження реформування медичної галузі в районі; покращення матеріально-технічного оснащення усіх лікувально-профілактичних закладів на території обслуговування; продовження запровадження в медичну практику новітніх інформаційних технологій; впровадження ряду стимулів для покращення та зацікавлення у якісній роботі медичних працівників при наданні допомоги населенню району.

Першочерговими завданнями на наступний рік для працівників медицини є зниження смертності населення, особливо працездатного віку та дітей до 1-го року життя, профілактика та раннє виявлення таких захворювань, як туберкульоз, онкопатологія, серцево-судинні захворювання. Саме ряд цих захворювань є основною причиною смертності та інвалідності населення. Важливим також залишається вирішення соціально-побутових умов в сільських закладах охорони здоров’я.

Повернутись