Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Засідання виконавчого комітету у Росошанській сільській раді

На теми моралі...

         22 лютого за ініціативи Липовецького районного центру соціальних служб для, сім’ї дітей та молоді у Росошанській територіальній громаді відбулося засідання виконкому сільської ради. На його розгляд були винесені наступні питання: а) Про доцільність повернення дитини громадянки Л. з Вінницького будинку дитини у сім’ю; б) Про постановку на облік у жіночу консультацію громадянки І., та відвідування її дитиною ДНЗ., в) Про виконання батьківських обов’язків громадянки Ю., громадянки А. та громадянки К.

Так, дитина громадянки Л. 3 роки знаходиться у Вінницькому будинку дитини, відібрана без позбавлення батьківських прав у результаті асоціальної поведінки матері. На даний час дана сім’я знаходиться під соціальним супроводом РЦСССДМ. Вище зазначена громадянка вже давно змінила свою поведінку на кращу, зовсім не вживає спиртного та забезпечила умови проживання для дитини. Питання повернення дитини вирішено винести на наступну комісію із захисту прав дитини при райдержадміністрації.

Громадянку І. зобов’язано відвідати жіночу консультацію та влаштувати дитину у дитячий садочок.

Громадянка А, та громадянка Ю, дозволяли собі вживання спиртних напоїв та залишення дітей без нагляду та догляду. Їх попереджено про наслідки ухиляння від виконання своїх батьківських обов’язків та зобов’язано приділяти більше часу вихованню дітей.

Громадянка К. на засідання виконкому не з’явилася.                                                                 

Одним із важливих питань, яке було озвучено на виконкомі - це питання пошуку та підбору кандидатів для влаштування дітей, позбавлених батьківського піклування, у сімейні форми виховання. 

Робота в даному напрямку триває.

Повернутись