Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

ЗАСЯЯЛИ ВОГНІ НА ПРОФСПІЛКОВІЙ ЯЛИНЦІ!

На данном изображении может находиться: 13 человек, люди улыбаются, люди стоят и ребенок
Дитячий ранок для дітей наших спілчан, як завжди вдався! Вже кілька років поспіль нас запрошує районний будинок культури на чудове свято для дітей. Щорік тут нова новорічна програма і ще жодного разу не було повторень, а нове завжди цікаве і з інтересом сприймається. 
В святкову залу , де зібрались діти із батьками та бабусями, насамперед завітала чарівна Фея і зразу ж заволоділа увагою дітей. Вона запросила їх до хороводу навколо красуні-ялиноньки, що красувалася у центрі зали й дитячої уваги.
Спілчан і діток прийшов привітати із прийдешніми новорічними та Різдвяними святами голова районної ради Юрій Науменко. Керівник побажав діткам рости здоровими, щасливими, життєрадісними, гарно навчатися у школі, поважати старших і обов"язково мріяти . Мрії - завжди збуваються треба тільки трішки часу. Він зауважив, що зараз всі українці мріють про мир - і він неодмінно незабаром прийде на нашу рідну землю, у наші домівки! Зі святом !
Раптом у залу влетіла Баба Яга, вона, як завжди захотіла вкрасти листи , які діти писали Діду Морозу про свої мрії протягом року. Та це їй не вдалось! Казкові герої та й усі діти - не дозволили!
А далі чарівна Фея взяла у руки свою блискучу паличку, без якої жодного дива не можна зробити , і розпочала дитяче свято іграми, цікавими конкурсами, розвагами. Діти розважались щиро, раділи коли перемагали і не переймались, коли програвали. Знали, що це явище тимчасове. Всі дружно погукали Сніговичка, той прийшов-не забарився, пройшовши чимало миль , завітав на свято. Далі вже й Сніговичок брав участь у конкурсах. Діти отримували за активну участь у святі різні солодощі. 
Згодом, коли потомилися, вони виявили, що чомусь тут не вистачає Діда Мороза із Снігуронькою. ?! Голосно хором покликали вони казкового героя. Він прийшов із своєю Снігуронькою і привітав усіх з прийдешнім новим , 2019 роком. Дідусь побажав, щоб цей рік був успішним для малечі і повів діток навколо ялинки в хоровод. 
Далі , до наступного конкурсу, Фея запросила дітей із батьками. Відчуваючи впевненість від того, що батьки поруч, діти активно вигравали конкурс за конкурсом. А Дід Мороз, як завжди, приступив до читання дитячих листів, допомагала йому в цьому Снігуронька. 
Всі учасники дійства наввипередки хотіли показати дідусю, як вони готувались до свята. А дідусь спочатку вислухав наймолодших діточок, а згодом і дійшла черга до старших. Постарались усі на славу! Пісеньки, віршики, казки вони розповідали дідусю і хвилювалися, щоб не збитись. Та Дідусь добрий, він усе пробачав. Снігуронька за його дорученням дарувала дітям яскраві новорічні призи і слідкувала, щоб їх отримали всі . 
Далі новорічне дійство продовжили діти Липовецької музичної школи-скрипалі. "Щедрик" Миколи Леонтовича у їх виконанні прозвучав надзвичайно-казково та святково. На серці потепліло, як колись у дитинстві, всі відчули, що свято - Новий рік - наближається. На завершення дійства зробили світлини на згадку. Дід Мороз , Снігуронька і всі казкові герої-Сніговички, Гномики, Ведмеді, Зайчики, Лицарі, Мушкетери, Сніжиноньки, Ялинки., Пінгвінчики..... позували перед фотокамерами. До нових зустрічей!!!
Профспілка держустанов висловлює щиру вдячність працівникам районного будинку культури, гуртківцям за чудове свято.
На данном изображении может находиться: 2 человека, люди улыбаютсяНа данном изображении может находиться: 2 человека, люди улыбаются, новогодняя елка и в помещенииНа данном изображении может находиться: 2 человека, люди стоятНа данном изображении может находиться: 6 человек, люди стоят, шляпа и ребенокНа данном изображении может находиться: 2 человекаНа данном изображении может находиться: 6 человек, шляпа и ребенокНа данном изображении может находиться: 7 человек, ребенокНа данном изображении может находиться: 5 человек, люди стоят и ребенокНа данном изображении может находиться: 6 человек, люди улыбаются, люди стоятНа данном изображении может находиться: 12 человек, люди стоят, люди сидят, ребенок и шляпаНа данном изображении может находиться: 4 человека, люди улыбаются, люди сидят и ребенокНа данном изображении может находиться: 8 человек, люди улыбаются, люди стоят и в помещенииНа данном изображении может находиться: 5 человек, люди стоят и ребенокНа данном изображении может находиться: 4 человекаНа данном изображении может находиться: 2 человека, ребенокНа данном изображении может находиться: 4 человека, люди сидят, полоски и ребенокНа данном изображении может находиться: 2 человека, люди улыбаются, люди сидятНа данном изображении может находиться: 2 человека, люди улыбаютсяНа данном изображении может находиться: 3 человека, люди улыбаются, люди сидятНа данном изображении может находиться: 1 человек, обувь и в помещенииНа данном изображении может находиться: 7 человек, люди стоят и ребенокНа данном изображении может находиться: 4 человека, люди стоят и ребенокНа данном изображении может находиться: 3 человека, люди улыбаются, шляпаНа данном изображении может находиться: 12 человек, люди улыбаются, люди стоят, ребенок и в помещенииНа данном изображении может находиться: 8 человек, люди стоят и в помещенииНа данном изображении может находиться: 4 человека, люди стоят, ребенок, полоски и в помещенииНа данном изображении может находиться: 7 человек, люди улыбаются, ребенок и ребенокНа данном изображении может находиться: 1 человек, улыбается, стоит и в помещенииНа данном изображении может находиться: 3 человека, в помещенииНа данном изображении может находиться: 4 человека, люди улыбаютсяНа данном изображении может находиться: 4 человека, люди улыбаются, люди стоятНа данном изображении может находиться: 4 человека, люди улыбаются, люди сидят, ребенок, гитара и в помещенииНа данном изображении может находиться: 10 человек, люди на сцене, люди играют на музыкальных инструментах и люди стоятНа данном изображении может находиться: 5 человек, люди улыбаются, люди сидятНа данном изображении может находиться: 8 человек, люди стоятНа данном изображении может находиться: 13 человек, люди улыбаются, люди стоятНа данном изображении может находиться: 6 человек, люди стоятНа данном изображении может находиться: 6 человек, люди улыбаются, ребенок
Повернутись