Завітали у колектив рятувальників Липовеччини

17 вересня в Україні відзначається День рятівника – професійне свято працівників цивільного захисту (цивільної оборони) населення – аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних формувань, які безпосередньо беруть участь у ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного характеру.
Голова районної ради Юрій Науменко, заступник голови райдержадміністрації Олег Фурманюк завітали у колектив рятувальників Липовеччини. З нагоди професійного свята вони привітали особовий склад, очолюваний майором, начальником Липовецького сектору ГУ ДСНС Максимом Бондарчуком!
За сумлінну працю, високий професіоналізм, відданість присязі , старанність у виконанні посадових обов"язків та з нагоди Дня рятівника України відзначили грамотами районної ради та райдержадміністрації заступника начальника ДПРЧ-21 Дмитра Бойчука, фахівця із запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України у Вінницькій області Владислава Орленка, начальника МКПК смт. Турбів Володимира Посунька. Враховуючи значний внесок працівників аварійно-рятувальної служби, пожежної охорони, інших спеціальних формувань, а також громадян у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захисту життя і здоров'я людей, керівники подякували усім за сумлінну працю.
На завершення зустрічі оглянули приміщення добудоване силами самих працівників, територію із яблуневим садом і залишились задоволеними станом справ .

Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.