Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

ЗАВІТАВ МИКОЛАЙ ДО ДІТЕЙ ЛИПІВЧАН

В незалежній Україні образ святого Миколая і традиції дарувати подарунки відроджуються. Також дедалі більше шанується традиція прояву турботи про діток сиріт, про тих які під опікою, з прийомних сімей, для дітей з обмеженими можливостями.

У школах напередодні свята проводилися уроки, на яких діти писали листа святому Миколаю.

Тож сьогодні Святий Миколай завітав до вихованців Липовецького дитячо-юнацького центру. Привітала гостей з прийдешнім святом директор Центру Алла Куземко. Вона зупинилась на українських традиціях, пов"язаних із цим святом. До цього дня дітки постарались на славу: у залі красувалась яскрава виставка їх різноманітних творчих робіт, а посеред зали стояла вбрана красуня-ялинка. Гуртківці підготували казкову виставу та концертну програму. 


На святковий захід завітали голова районної ради Юрій Науменко, перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів, заступник Олег Фурманюк. Керівники щиро привітали дітей із Днем Святого Миколая, Новорічними та Різдвяними святами , побажали їм рости здоровими та щасливими на радість батькам та славу України. А прийшли не з порожніми руками-із солодощами. Всі діти отримали свою плитку шоколаду, настрій піднявся і з задоволенням дивились чудову святкову програму. Не обійшлось на святі і без казкових героїв....Розгадували загадки, брали участь у конкурсах, водили хороводи круг ялинки...

А вночі до них прийде Святий Миколай і покладе під подушку ще один вимріяний подарунок. Різок в цьому році не буде-бо всі дітки були чемними, старанними і слухняними. Нарівні з дорослими допомагали нашим захисникам боротись за мир в Україні: успіхами у навчанні, малюнками та виробами для захисників. І сьогодні, лягаючи спати, вони попросять у Миколая миру ну і , звичайно ж , подарунка.

 

 

Повернутись