ЗАВТРА ДЕНЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ В УКРАЇНІ!

Фізична культура і спорт сьогодні є невід’ємною частиною сучасного способу життя, соціального і культурно-морального розвитку суспільства, важливим чинником зміцнення здоров'я кожного громадянина нашої держави та Липовеччини.
Заняття фізкультурою та спортом гартують не лише тіло, а й дух людини.
Велика вдячність вчителям, тренерам, ветеранам фізкультурно-спортивного руху за гідне продовження традицій з виховання вольової, фізично загартованої та здорової молоді!

Щиро зичу спортсменам наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот, вдалих стартів і успішних фінішів! Хай щастить усім, хто присвятив своє життя спорту, у справі популяризації та розвитку фізичної культури!

Здорове і спортивне суспільство – це гідне щасливе майбутнє нашої нації! Зі святом вас!
З повагою голова Липовецької районної ради ЮРІЙ НАУМЕНКО