Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

ЗАВТРА - День народження казначейської служби району!

Нет описания фото.

Однією з головних причин появи системи Державного казначейства в Україні в тій економічній ситуації, що склалася в країні в 1990 роках, стала неможливість та відсутність потрібної якості виконання усього комплексу необхідних функцій вітчизняними банківською та фінансовою структурами. Тому у квітні 1995 року було створене Державне казначейство України.
Історія сучасного казначейства в Липовецькому районі розпочалася з лютого 1996 року. До його функцій входили облік дохідної частини державного бюджету та відшкодування витрат підприємствам, установам та організаціям, на яких працювали постраждалі внаслідок аварії на ЧАЄС. Із січня 2002 року на казначейство покладена нова функція – касове виконання дохідної частини місцевих бюджетів, а з 2003 року – на казначейське обслуговування переведені місцеві бюджети за видатками. До того ж, Казначейство України в ці роки почало здійснювати за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку покриття тимчасових касових розривів місцевих бюджетів і надавати місцевим бюджетам середньострокові позики. Із 2007 року розпочато здійснення покриття тимчасових касових розривів Пенсійного фонду України та започатковано казначейське обслуговування інших клієнтів, тобто державних підприємств.
Вчасні виплати зарплат і пенсій, ефективне фінансування закладів освіти, охорони здоров’я, культури, діяльності органів державної влади, будівництва і ремонту житла, доріг за рахунок бюджетних коштів – це далеко не повний перелік повсякденних справ і турбот працівників казначейства.
Ефективне функціонування системи казначейського обслуговування на сьогодні здійснюється на основі найсучасніших комп’ютерних технологій. 
Опікується цією службою в районі із дня її утворення Лариса Михайлівна Ревацька, вона очолює колектив справжніх фахівців своєї справи.
Упродовж 23 років управління Державної казначейської служби України у Липовецькому районі виконує відповідальну справу – забезпечення важливих завдань в фінансово-бюджетній сфері, прозорості руху й збереження державних коштів. Висока професійність та сумлінність казначеїв була і буде запорукою ефективної реалізації фінансової політики Липовецького району. Упевнені, що ваша плідна та наполеглива праця, відданість справі й надалі сприятимуть ефективному виконанню своїх професійних обов’язків та забезпеченню стабільного функціонування фінансової системи Липовеччини.

З повагою голова районної ради Юрій Науменко,
перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів, голова Липовецької профспілкової організації працівників держустанов Валентина Тращук

Нет описания фото.

На данном изображении может находиться: цветок

Повернутись