ЗАВТРА - ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ БІБЛІОТЕК

Шановні бібліотекарі Липовеччини!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята, що засвідчує повагу народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури, а також про визнання історичної ролі бібліотеки в житті суспільства.

Наші бібліотеки – це інформаційні, культурні, освітні заклади, що роблять вагомий внесок у розвиток українського державотворення, сприяють розбудові громадянського суспільства. Саме ви, бібліотекарі, допомагаєте читачам бути обізнаними у сучасних проблемах, здобувати освіту, знати історію свого народу. Нині бібліотеки є тими інформаційними ланками, які поєднують читачів і управлінські структури, роблять діяльність органів влади прозорою і відкритою для населення. Подальший розвиток бібліотечної справи – це запорука розвитку суспільства. Пам"ятайте, що кожна із вас є тим промінчиком,який несе людям світло , світло знань і науки.

Світіть усім та зігрівайте все, що є навколо вас.

Бажаю вам миру, творчої наснаги, міцного здоров’я, добра і нових успіхів у вашій благородній просвітницькій справі!

З повагою голова Липовецької районної ради Юрій Науменко