Завтра-День Національної поліції України

Це одне з нових офіційних державних і професійних свят України. Воно з’явивлося в Національному Календарі 9-го грудня 2015-го року. Ця дата вибрана не випадково. В цей день, в 2015-му році, Президентом України підписаний новий Закон України «Про Національну поліцію», який раніше був затверджений у Верховній Раді України.
Згідно з Указом Президента України № 97/2018 від 4 квітня 2018 року "Про внесення зміни до Указу Президента України від 9 грудня 2015 року № 693", тепер День Національної поліції України відзначається щорічно 4 липня.
Україна - держава, в якій одним із фундаментальних пріоритетів є повага до думки та запитів суспільства. На нову Національну поліцію в значній мірі покладені надії, що у виконанні своїх обов’язків вона буде стійкою в нетерпимості до процесів корупції, прозоріша і простіша, справедлива, ефективна і відкрита для українського суспільства.
Напередодні свята керівники району завітали до Липовецького відділення поліції, аби відзначити нелегку і відповідальну працю наших поліціянтів. Очільники привітали начальника Липовецького відділення поліції та очолюваний ним колектив. Усіх, хто бере участь в якісній роботі Національної поліції України, нагородили грамотами районної ради, райдержадміністрації та відзначили грошовими винагородами!
Привітав своїх підлеглих з прийдешнім Днем Національної поліції України начальник , Володимир Гавриш, за сумлінну працю, зміцнення законності на території Липовеччини він вручив грамоти обласного рівня Олександру Базалію-заст. нач.слідчого відділення та Олексію Маковійчуку-інсп. СРПП сектору реагув.патрульної поліції.
В урочистостях з нагоди свята взяли участь міський голова та голова Турбівської селищної громади.
Керівники району Юрій Науменко та Олег Фурманюк подякували правоохоронцям за самовіддану працю і побажали усім високих професійних досягнень, широкої громадської поваги та успіхів !

Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.