Збори громадян сіл Сиваковець та Соболівка

12 лютого 2020 року відбулися загальні збори громадян сіл Сиваковець та Соболівка, на які завітало близько 100 сільчан. Відповідно до порядку денного на початку загальних зборів сільський голова Рябіщук З.В. прозвітувала перед громадою про проведену роботу за 2019 рік, зробила акценти на сільському бюджеті, його надходженнях та видатках, утримання об’єктів соціальної сфери, а також ознайомила присутніх з Програмою економічно-соціального розвитку на 2020 рік.

У ході доповіді заслухали та схвалили використання коштів самооподаткування за 2019 рік та встановили плату на 2020 рік. Представник РГК «Вінницягаз» Лариса Логінова проінформувала населення про розподіл та доставку природнього газу.

Про роботу щодо зміцнення законності та правопорядку та території Сиваковецької громади проведену у 2019 році прозвітував дільничний офіцер поліції Ігор Коршевнюк.

Начальник Липовецького бюро правової допомоги Оксана Комісаренко повідомила про можливість доступу жителів громади до безоплатної правової допомоги, розповіла  про первинну і вторинну правову допомогу та які категорії громадян мають право її отримати.