Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Збори-сходи громадян у с. Щаслива

На данном изображении может находиться: 14 человек, люди улыбаются, люди сидят

Перед зборами-сходами громадян у с. Щаслива, біля пам"ятника загиблим воїнам - визволителям відбувся мітинг. У березневі дні, 75 років тому, тут відбувались бої за визволення села . Не забувають щасливчани про подвиг своїх захисників-односельчан, які загинули в страшні роки другої світової війни. Ось і сьогодні поклали квіти до пам"ятника, доземно вклонилися тим, хто в усі часи захищав рідну землю. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих Героїв....

На загальні збори громади завітали голова районної ради Юрій Науменко, начальник відділення пенсійного фонду Тамара Мосіюк, начальник управління соціального захисту населення Валентина Бичкова.
У сільському будинку культури, де відбулись збори громади, сільський голова Андрій Ткач звітував про зроблене в минулому році. Зроблено чимало, не дивлячись на скрутний час, адже на утримання сільського бюджету довелось взяти харчування дітей у школах, утримання освіти та медицини.Окрім того, всіма способами залучались кошти на розвиток територіальної громади. Зокрема, шляхом участі у грантових проектах районного та обласного рівнів, за участі спонсорів та благодійників, у ролі яких виступали керівники місцевих господарств, фермери.В територіальній громаді прокладено нові лінії електромереж, ремонтовано дороги, проведено ремонт сцени в будинку культури в с. Щаслива, приміщення сільради, Білозерівського ФАП, Білозерівської загальноосвітньої школи, встановлено майданчик для занять спортом., зупинку в с. Королівка та багато іншого. Про все це звітував голова і висловив щиру вдячність за суттєву допомогу у вирішенні питань соціально-економічного розвитку народному депутату Руслану Демчаку, керівникам району Юрію Науменку, Ользі Дмитрів, керівникам сільськогосподарських підприємств Михайлу Науменку, Володимиру Геновському, Михайлу Магденку та всім іншим, хто вчасно підставляє своє плече допомоги. В цьому році громада налаштована на подальше виконання Стратегії розвитку. За планом : реконструкція частини будівлі загальної практики сімейної медицини з добудовою під дошкільний навчальний заклад, поточний ремонт будинку культури, будівництво мереж водопостачання, артезіанської свердловини, ремонт сільських доріг, благоустрій територій адмінприміщення сільради, облаштування сміттєзвалища і т. і..
Про роботу сільської ветеранської організації прозвітувала її голова Поліна Петрівна Нагорна. І в роботі цієї громадської організації теж вагомі результати, вона піклується про людей похилого віку, переймається їх соціальним захистом, підтримує у цей нелегкий час морально та матеріально. 
Секретар сільської ради Алла Козаченко інформувала про використання коштів самооподаткування у 2018 році, а дільничний Дмитро Бондарчук ознайомив усіх із питанням дотримання правопорядку на підлеглій території .

Про нарахування пенсій та зміни у пенсійному законодавстві інформувала Тамара Мосіюк, про монетизацію субсидій та окремі нюанси в отриманні коштів детально розповіла Валентина Бичкова. Учасники зборів задавали доповідачам питання, що їх турбують, і отримували вичерпні відповіді. Голова територіальної громади зачитав проект рішення з основного питання , який був прийнятий односельцями до виконання.

 

На данном изображении может находиться: 4 человека, люди стоят и в помещенииНа данном изображении может находиться: 10 человек, люди улыбаются, люди сидятНа данном изображении может находиться: 1 человек, в помещенииНа данном изображении может находиться: 1 человек, в помещенииНа данном изображении может находиться: 2 человека, в помещенииНа данном изображении может находиться: 6 человек, люди улыбаютсяНа данном изображении может находиться: 8 человек, люди сидятНа данном изображении может находиться: 3 человекаНа данном изображении может находиться: 8 человек, люди улыбаются, люди стоятНа данном изображении может находиться: 11 человек, люди сидятНа данном изображении может находиться: 3 человека, люди сидятНа данном изображении может находиться: 5 человек, люди улыбаются, люди сидят и в помещенииНа данном изображении может находиться: 3 человека, люди сидят, стол и в помещении

Повернутись