Здійснено позаплановий виїзд до Сиваковецької територіальної громади

Світлина від Липовецький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Комунальним закладом Липовецький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Липовецької районної ради 3 жовтня 2019 року, фахівцями Центру, спільно із службою у справах дітей Липовецької райдержадміністрації та Липовецьким віділенням поліції, був здійснений позаплановий виїзд мобільної робочої групи, з метою надання адресних соціальних послуг вразливим верствам населення та попередження домашнього насильства, у Сиваковецьку територіальну громаду.
Вжито заходів щодо: попередження домашнього насильства та відповідального ставлення до батьківських обов’язків. Перевірено цільове використання державної допомоги при народженні дитини та допомоги, яка призначається багатодітним сім’ям у розмірі 1700 грн. на третю і кожну наступну дитину, віком до 6 років. Фактів нецільового використання коштів не зафіксовано.
Батьки отримали рекомендації щодо: забезпечення належного утримання дітей, раціонального використання коштів державної соціальної допомоги та налагодження міжособистісних відносин в родинах, які перебувають у складних життєвих обставинах.
Також, проведено індивідуальну виховну роботу із учнями місцевої загальноосвітньої школи щодо протидії булінгу.