Здійснилась мрія учнів

На території школи за сприяння народного депутата України Руслана Демчака протягом літа побудовано сучасний футбольний спортивний майданчик із штучним покриттям. Подія, вимріяна не одним поколінням випускників цієї школи. Як зазначив наш читач, це мрія не тільки дітей, а й учителів, які готують їх до самостійного життя.      Колись наш депутат навчався у цій школі і , мабуть, теж хотів займатись спортом на такому майданчику. Ось так ! Мрії мають властивість здійснюватись.
  Спорудження футбольного поля відбулось в рамках державної програми "Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України". Це будівництво профінансовано із державного бюджету в сумі 648354,66 грн. та із місцевого - 623454,66 грн. Ось такий дороговартісний подарунок школярі отримають до початку нового навчального року. Далі на будівлю школи чекає утеплення та перекриття даху.
  З цього приводу відбулося засідання оргкомітету щодо урочистого відкриття спортивного майданчика , яке заплановане на суботу, 13 липня, на 16.00 годину.
Під час засідання обговорили організаційні моменти відкриття спортивної споруди, проведення змагань, склад учасників заходу, тощо.