ЗДОБУЛИ ПЕРЕМОГУ

У минулу неділю, 6 жовтня, в спортивному комплексі "КОЛОС" м. Вінниця відбулась першість ВТО ВФСТ "Колос" із футзалу серед ветеранів цього виду спорту віком 45 і старші.Команда Липовеччини у складі Володимира Дем"янюка, Олександра Білокура, Валентина Пілата, Сергія Остапенка, Юрія Станіславського, Ігора Чуловського, Олександра Козаченка, Павла Зайця взяла участь у змаганнях. У своїй віковій групі команда змагалась із футболістами з Вінницького району ( 5:1), Чернівецького району ( 3:1).Постійними тренуваннями на майданчику із штучним покриттям на території Липовецької ЗОШ №2, який облаштований за сприяння нашого земляка Ruslan Demchak,гравці постійно підтримують свою спортивну форму. Завдяки cтаранним тренуванням, в Липовець приїхали із сріблом, виборовши 2 місце.
МОЛОДЦІ, ЛИПОВЧАНИ! ВІТАЄМО!

Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.