Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Жінки об’єднуються на вирішення проблем громади

Сьогодні в Торговому домі "Серце міста" за участі Оксани Яцюк, голови правління ГО "Подільський центр соціальних технологій" та Анни Шнайдер, представника ГО "Прогресивні жінки" відбулася чергова зустріч із жінками з сімей військовослужбовців-учасників АТО. Організувала зустріч Олеся Шиманська, член правління Липовецького Фонду громади. Зустріч відбулася в рамках Проекту , фінансування якого здійснює Український жіночий Фонд.
Розпочала знайомство з жінками Олеся Шиманська. Вона зупинилась на меті зібрання, очікуваних результатах, запропонувала жінкам спільними зусиллями створити музейну кімнату під назвою "У війни - не жіноче обличчя". Згодом вона представила гостей, а жінки, що прийшли на тренінг, по черзі представились кожна. Познайомившись, працювали за планом.
Оксана Яцюк розповіла про роботу жіночих об'єднань, що вже працюють у м. Бар, Бершадь, Калинівському районі. Такі об'єднання жінок визначають проблему над якою треба працювати і спрямовують спільні зусилля на її вирішення. У проекті передбачена підтримка таких об'єднань, шляхом написання проектів та здобуття грандів. Проведено вже ряд тренінгів, які мають на меті активізацію жіноцтва на вирішення питань громади. У реалізації даного проекту беруть участь сім районів. Оксана запропонувала жінкам допомогу в написанні аналогічного проекту.
Анна Шнайдер зупинилась на принципах діяльності громадської організації та розкрила основні із них: добровільність, конфіденційність, толерантність, взаємовиручка, підтримка один одного.... За кавою й чаєм жінки обговорили свої особисті проблеми, внесли пропозиції щодо подальшої співпраці із Липовецьким фондом громади та Українським жіночим фондом. Залишається тільки побажати їм всім удачі. 

Повернутись