Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

’’ЖИТТЯ БЕЗЦІННЕ-БЕРЕЖИ ЙОГО’’

Світлина від Мій Липовець.

Як завжди, навесні, розпочався 1 етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних, який зібрав широке коло учасників та не менше-вболівальників.
Щорічно за ініціативи районної служби із надзвичайних ситуацій, за підтримки відділу освіти райдержадміністрації та Центру соціальних служб для дітей та сім"ї Липовецької районної ради у Липовецькому районі проводиться такий захід . Цього разу він відбувся на базі Липовецького дитячо-юнацького центру. 
Фестиваль дружин юних пожежних – рух, витоки якого беруть початок ще з середини минулого століття. Новий поштовх цей рух отримав у перші роки незалежності України, коли щороку кожної осені почав проводитися Всеукраїнський фестиваль.

Головною його метою є навчання правилам безпечної поведінки в сучасному середовищі, розвиток у молоді особистих творчих здібностей, а також формування у молодого покоління поваги до складної, відповідальної та водночас благородної професії – рятувальник. 
Команди представляли виступи під гаслом «Про безпеку пам’ятай, цінуй життя – в біду не потрапляй!», використовуючи різні жанри мистецтва. 
Всього у фестивалі взяли участь 12 команд загальноосвітніх шкіл району, із 9 територіальних громад. Приємно, що Староприлуцьку ОТГ представили 2 команди (із обох шкіл) і 3 команди представляли місто.
Надзвичайно важко було визначитись із переможцями, адже всі були грунтовно підготовлені до участі в конкурсі. Це було не просто змагання, а , свого роду, театралізоване дійство. Вболівальники напрочуд активно підтримували "своїх".

Результати змагань оголосив майор Олександр Мовчан, начальник Липовецького районного сектору Головного управління ДСНС України у Вінницькій області, який очолив журі. У церемонії нагородження команд взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів та голова районної ради Юрій Науменко.

За підрахунками журі, перше місце виборола команда Новоприлуцької ЗОШ 1-2 ст. Староприлуцької ОТГ. Подарунковий сертифікат вартістю 1,5 тис. грн., подарункові сувеніри у вигляді карт пам"яті, блокноти служби НС, солодощі вручили дітям керівники Ольга Дмитрів, Юрій Науменко, Олександр Мовчан.
Команда візьме участь в зональному етапі Фестивалю ДЮП, який відбудеться 11 квітня в м. Іллінці. Там змагатимуться найсильніші команди із Оратова, Іллінець, Немирова, Гайсина та Липовця.

Подарункові сертифікати вартістю 1.0 тис. грн. та 0, 5 тис. грн. отримали команди із Турбівської ЗОШ 1-3 ст. №2 (2 місце) та Лукашівської ЗОШ 1-3 ст. (3 місце).
На завершення зустрічі керівники вручили усім командам-учасникам грамоти за активну участь у Фестивалі та зробили на згадку загальну світлину.

Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.

Повернутись