Зі святом, працівники дошкілля!

В останню неділю вересня в Україні вихователі та працівники дошкільних установ відзначають своє професійне свято. Нормативним підґрунтям «Всеукраїнського дня дошкілля» є постанова Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 № 629 «Про затвердження Державної цільової соціальної програми розвитку дошкільної освіти на період до 2017 року» та резолюція І Всеукраїнського з’їзду працівників дошкільної освіти.

Виховання наших дітей - не просте завдання, але від його успішного вирішення залежить наше майбутнє. Дитячий садок для малюків не дарма вважають першою школою життя. Той фундамент, який закладається в нас з самого дитинства, служить нам основою в подальшому житті. І як би нам не здавалося дивним, але працівники дитячих садків разом з батьками стоять на передовій нашого спільного майбутнього.

Напередодні свята ми приєднуємося до привітань на адресу наших вихователів і всіх дошкільних працівників! Висловлюємо свою щиру вдячність за щоденну копітку неоціненну працю. Бажаємо здоров’я, миру, добра,приємних та незабутніх митей , розумних,слухняних та вдячних вихованців! Зі Святом!
голова Липовецької районної ради Юрій Науменко
перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів

Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.