Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

ЗІ СВЯТОМ, ПРАЦІВНИКИ КОМУНАЛЬНИХ СЛУЖБ!

Працівники комунальних та служб побутового обслуговування населення мають професійне свято, яке традиційно відзначається кожної третьої неділі березня. Цей святковий день присвячений усім працівникам житлово-комунальних господарств, які виконують вкрай необхідну справу – забезпечення життєдіяльності територіальних громад , надання різних послуг. Саме працівники цієї галузі роблять все можливе для того, щоб життя кожного липовчанина було комфортним, зручним та безпечним.Їх нелегка та кропітка робота починається в той час, коли більшість із нас ще не прокинулась, а завершується - коли майже всі сплять. Вони зробили і роблять багато хороших справ для затишного життя в нашій громаді, і тільки зрідка отримують у відповідь вдячні слова. Адже поки виконується робота – її не помічають, та кожен найменший збій відразу викликає шквал емоцій. 
З нагоди професійного свята особисто працівників привітали зі святом заступник голови районної ради Руслан Танасюк , заступник голови райдержадміністрації Олег Фурманюк . Керівники зустрілися з працівниками комунальних підприємств м. Липовець і смт. Турбів , вручили грамоти районної ради , райдержадміністрації та райкому профспілки працівників держустанов, грошові винагороди. 
 

 Вони подякували усім за нелегку працю, наголосивши, що разом під силу подолати будь-які труднощі та зробити нашу районну територіальну громаду  ще кращою і привабливішою.

– Від вашої роботи залежить зовнішній вигляд міста, селища, сіл , внутрішній стан липівчан, їх настрій та наскільки комфортними та охайними будуть населені пункти  для їх жителів. Складна робота, щоденна,  відповідальна, будь-який недолік – як на долоні.  Адже рідний населений пункт, як дім, у якому постійно щось треба ремонтувати, лагодити, будувати. Ви зробили та продовжуєте робити багато добрих справ. 

Шановні працівники комунальної сфери!

Завдяки вашій праці у наші домівки потрапляють тепло і вода, газ та світло, чистішають, гарнішають, розквітають вулиці, парки і сквери, населені пункти стають затишними та охайними, чим ви приносите добрий настрій нашим липовчанам. 

Ви навчились чітко визначати та вирішувати проблеми, тримати руку на пульсі, незважаючи на  час, обставини. Досить символічно, що ваше свято призначене саме на пору весни - розквіту. Будемо вірити, що ми разом подолаємо всі негаразди і зробимо нашу рідну Липовеччину справді гарною і привабливою для мешканців, гостей та туризму. Дякуючи всім за щоденну напружену працю, бажаємо вам міцного здоров’я, благополуччя та родинного затишку! Хай  з вами буде святковий настрій, бажання працювати на благо району та держави в цілому! Хай вам щастить!
Повернутись