ЗІ СВЯТОМ, ПРАЦІВНИКИ КУЛЬТУРИ ЛИПОВЕЧЧИНИ!

Світлина від Валентини Тращук.

Сьогодні в районному будинку культури представники галузі культури району приймали вітання з нагоди професійного свята – Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва.
Розпочав урочисті збори начальник відділу культури та туризму Геннадій Терлецький.
Він зосередив увагу на основних напрямках розвитку культури в районі, подякував працівникам за невтомну працю. Зокрема, наголосив, що працівники культури району стоять на сторожі культурних здобутків та традицій, пропагують моральні принципи і вносять яскравий та неповторний внесок у життя липовчан. Подякував за те, що діляться крупинками таланту, досвіду, своєї душі, дбаючи про настрій тих, кому дарують красу мистецтва.

В урочистостях взяли участь та привітали представників цієї галузі перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів та заступник голови районної ради Руслан Танасюк.
Звертаючись до працівників культури керівники зауважили, що саме працівники культури і мистецтва, забезпечують яскраве та різноманітне дозвілля жителів району, міста, селища та сіл, натхненно працюють в клубах, бібліотеках, музеї, мистецьких закладах, художніх колективах, захищають честь нашої Липовеччини в різноманітних оглядах, конкурсах, фестивалях, зберігають та розвивають творчий потенціал. Перший заступник голови райдержадміністрації побажала усім діячам галузі культури міцного здоров’я, добра, благополуччя, невичерпної наснаги, натхнення та людської вдячності за нелегку, але таку потрібну всім нам працю.
Заступник голови райради Руслан Танасюк зазначив, що дякуючи творчому неспокою та громадському подвижництву працівників культури та мистецтв народна і професійна культура району рясно вродила вагомими здобутками. В районі чимало колективів носять звання "народний". Розвиток культури - це одне із пріоритетних напрямків діяльності району. Ми пишаємось нашими творчими та духовними доробками, - підкреслив він. Вірю, що професіоналізм та душевність наших працівників будуть і надалі успішно на це працювати.
Кращих працівників культури Липовеччини нагородили почесними грамотами, грошовими винагородами та квітами .
Урочистості супроводжувались чудовою концертною програмою.

Світлина від Валентини Тращук.Світлина від Валентини Тращук.Світлина від Валентини Тращук.Світлина від Валентини Тращук.Світлина від Валентини Тращук.Світлина від Валентини Тращук.Світлина від Валентини Тращук.Світлина від Валентини Тращук.