ЗІ СВЯТОМ ВАС, МАЛЕНЬКІ ЛИПОВЧАНИ!

У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають радісне свято – День захисту дітей.

Немає більшого щастя у світі, аніж посмішки дитини. Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов’язок батьків, суспільства та держави. Врешті-решт, саме для цього всі ми живемо та працюємо.

Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Дуже хочеться, щоб діти в усьому світі, щохвилини, щодня були радісними та щасливими. Адже дитинство – це пора сподівань та здійснення мрій.

Зігріваючи теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднуючи зусилля заради майбутнього – ми виховуємо гідних українців, які неодмінно стануть гордістю держави. Діти – наше майбутнє, а значить – майбутнє України. І саме від нас, дорослих, залежить, яким буде становлення маленької людини та як складеться її доля.

Бажаємо нашим маленьким липовчанам міцного здоров’я, добра, радості, щасливого дитинства, розуміння з боку батьків та сяючих посмішок!
Ростіть безтурботними, веселими, радісними, здоровими і оточеними теплом батьків, справжніми патріотами нашої України. Нехай небо над головою завжди буде мирним, а кожен новий день — яскравим, змістовним, добрим і цікавим!
З повагою :
Голова районної ради Юрій Науменко
Голова райдержадміністрації Тарас Олексюк
Голова районної спілки АТО Юрій Яремчук
Голова районної ради ветеранів Валентина Левкович

Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.