Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

ЗІ СВЯТОМ ВАС, ШКОЛЯРІ! ЗІ СВЯТОМ БАТЬКИ Й УЧИТЕЛІ!

Свято останнього дзвоника-знаменує завершення навчального року.
Це ще одна сторінка славного освітянського літопису. Упродовж цього року учні долучалися до джерел культури й духовності, старанно засвоювали закони природи, скарби рідної мови та гуманістичні цінності.
Хвилюючі почуття переповнюють сьогодні наймолодших: взято першу сходинку на шляху пізнання. 


Випускники ж сприймають останній шкільний дзвоник як початок дороги у нове, доросле та самостійне життя. 
Це ще одна нагода низько вклонитися вчителям, які не тільки давали учням знання , а й формували їх духовно , фізично, прищеплювали життєві принципи, гартували характер. 


По-особливому урочистий цей день і для батьків, дідусів і бабусь. Бо разом із дітьми вони пройшли роки шкільного життя,. раділи їх успіхам, переймалися невдачами. 
Зворушливо та хвилююче пройшло свято у Липовецькій ЗОШ 1-3 ст. ім. Василя Липківського. Дітей привітав із завершенням навчального року директор школи Василь Авраменко. Він звернувся до дітей, батьків, учителів із словами вдячності за взаєморозуміння, підтримку, спільну працю на благо навчального закладу.


- Бажаю вам віри і впевненості у завтрашньому дні. Зичу вам добра й благополуччя, доброго здоров’я і миру у вашому домі.
Щиро привітав дітей із завершенням навчального року голова районної ради Юрій Науменко. Голова зазначив, що Свято Останнього дзвоника – це свято прощання зі школою... 


Для багатьох школярів дзвоник сповіщає про чудовий відпочинок на канікулах, сповнений яскравих вражень. Тож бажаю Вам гарно відпочити, набратися духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання.
Для випускників цей дзвоник є нагадуванням, що прийшла пора прощатися із школою, йти у самостійне життя. Залишаються позаду шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів.


Бажаю, щоб шлях у доросле життя був щасливим, сповненим гарними подіями і здобутками. 
Директор школи та голова районної ради вручили нагороди кращим учням школи, які протягом року проявили відмінні знання, здобули перемоги у спорті , громадському житті та їх учителям, які дали грунтовні знання.
Старшокласники поклали квіти до меморіальних дошок нашим землякам Володимиру Полупанову, Юрію Нікітічу, Влада Смаляна проникливо виконала пісню про Україну.
Випускників привітали зі святом малята, перші вчителі .За традицією, що склалась у школі, перші вчителі вручили коровай дітям, які вирушають у доросле життя, випускникам. ХАЙ ВАМ ЩАСТИТЬ, ДІТИ! ХАЙ НА ЖИТТЄВОМУ ШЛЯХУ ТРАПЛЯЮТЬСЯ ЛИШЕ ДОБРІ ЛЮДИ! БОГ ВАМ В ПОМІЧ!

 

 

Повернутись