Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Зібралися воїни-інтернаціоналісти Липовеччини

15 лютого -- День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.
В цей день в актовій залі Липовецької районної ради зібралися воїни-інтернаціоналісти Липовеччини. Для них пролунали слова подяки і підтримки відкерівництва району. Так, перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів говорила про те, що 15 лютого – День виводу військ з Афганістану, став не лише днем пам’яті, а справжнім святом, бо навіть професійні військові не хочуть проливати кров і усім хочеться миру. Голова районної ради Юрій Науменко висловив впевненість у тому, що воїни-інтернаціоналісти – це люди зі справжнім патріотизмом. Побажав ветеранам міцного здоров`я, впевненості і віри у день завтрашній. 


Голова Липовецької районної ради ветеранів Афганістану Іван Демихін подякував керівникам району за підтримку і розуміння, побажав своїм побратимам єдності, миру і достатку. 
Перед присутніми виступив командир підрозділу військової частини, майор Василь Ягуткін. За внесок у боротьбу за цілісність та незалежність України, за надану волонтерську допомогу в зоні проведення АТО, у вигляді санітарного автомобіля УАЗ, він вручив подяки голові районної ради Юрію Науменку, першому заступнику голови райдержадміністрації Ользі Дмитрів і заступнику військового комісара – начальнику мобілізаційного відділення Липовецького райвійськомату Володимиру Свящуку. 


Василь Володимирович від імені усієї військової частини подякував за автомобіль, який був наданий їм як волонтерська допомога від району і тепер долає бездоріжжя на передовій, значно полегшуючи роботу військовим. За допомогу, надану артилерійському дивізіону, нагрудним знаком «За честь» було нагороджено голову районної ради Юрія Науменка, першого заступника голови райдержадміністрації Ольгу Дмитрів та заступника військового комісара – начальника мобілізаційного відділення РВК Володимира Свящука.

Подяки від Української Спілки ветеранів Афганістану, грамоти Липовецької районної ради та райдержадміністрації, грошові винагороди та квіти керівники вручали голові Спілки Івану Демихіну та його побратимам.
Керівник агроформування ПСП " Агрофірма Нападівська" Сергій Петренко приготував командиру підрозділу Василю Ягуту новий подарунок - ключі та технічний паспорт від автомобіля, придбаного для наших захисників спільними зусиллями аграріїв Липовеччини, 
підприємства "Яблуневий дар" та народного депутата Руслана Демчака.


На завершення зустрічі перед присутніми виступили кращі творчі колективи районного будинку культури.
Воїни-інтернаціоналісти вшанували пам"ять Героїв Майдану, полеглих в АТО земляків, полеглих в роки 2 світової війни, побратимів-афганців і поклали біля пам"ятників квіти.


Далі, за складеною роками традицією, воїни-інтернаціоналісти та керівники району поїхали у Війтовецьку територіальну громаду, аби вклонитись світлій пам"яті побратима Володимир Степанюка , який загинув в ті роки при виконанні завдання .

Повернутись