Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Зима подарувала гарний 80-літній ювілей колишньому голові Іваньківської сільської ради

Фото Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.

Зима подарувала гарний 80-літній ювілей колишньому голові Іваньківської сільської ради Дмитру Петровичу Бондарчуку. В свій час він працював секретарем парторганізації місцевого господарства, а згодом односельчани його обрали головою. У той час доводилось поряд із питаннями соціально-економічного розвитку населених пунктів, займатись і заготівлею молока, яєць. Все вдавалось цьому чоловікові, бо мав господарницький хист, володів організаторськими здібностями та користувався повагою у сельчан та керівників району. 
Сьогодні він перебуває на заслуженому відпочинку, має добрих дітей, уважних та люблячих онуків, та й правнуки не забарились. Підтримує його всі роки у цьому нелегкому житті його дружина Олена Мартинівна.
З вітаннями завітали до Дмитра Петровича заступник голови районної ради Руслан Танасюк та голова районної профспілкової організації працівників держустанов Валентина Тращук.
Гості побажали ювіляру у ці гарні святкові передРіздвяні дні родинного тепла, затишку, всяких життєвих гараздів та довголіття, щоб будинок був повною чашею, а доля завжди оберігала!

Фото Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Фото Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.

Повернутись