Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Змістовно та продуктивно

На семінарі голів та секретарів органів місцевого самоврядування району, який відбувся у п`ятницю на минулому тижні, вивчали основні питання  життєдіяльності територіальних громад. У семінарі взяли участь представники Вінницької обласної асоціації органів місцевого самоврядування, філії "Укрдержбудекспертиза",  структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники установ району. Відкрив семінар голова районної ради Юрій Науменко, він представив гостей, ознайомив усіх з порядком денним та регламентом роботи.


Про основні напрямки співпраці Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування та територіальних громад району інформував Репей Володимир Іванович – перший заступник керівника Секретаріату ВОАОМС – завідувач Центру розвитку інвестиційної спроможності та залучення ресурсів. 
Питання співпраці територіальних громад району із Асоціацією органів місцевого самоврядування продовжила Буяльська Світлана Сергіївна – заступник керівника секретаріату ВОАОМС – завідувач Центру організаційно-правового забезпечення та реформування органів місцевого самоврядування. Запропонувала надання безкоштовної юридичної допомоги, розповіла про роботу клубів міських та селищних голів та голів об`єднаних територіальних громад.
Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення містобудівної діяльності 
інформував  Дзюбенко Валентин Андрійович – директор філії "Укрдержбудекспертиза". Він повідомив про основні положення новел Закону України, який вже наближено до європейських норм містобудівної діяльності. Законом визначено вичерпний перелік умов, які надаються як вихідні дані для проектування об'єктів будівництва та відповідальність за порушення у будівельній сфері.

Про підсумки проведення весняного призову до Збройних Сил України та Національної Гвардії  доповів Віктор Миколайович Чуба, районний військовий комісар. Він відзначив кращу роботу  з цього питання сільських голів із Вахнівки, Костянтинівки, Приборівки, Щасливої, Зозова, Попівки і  оголосив їм подяки. 

З питання щодо порядку використання коштів обласного бюджету на часткове відшкодування витрат за закуплені фізичними особами установки індивідуального доїння або холодильну установку для зберігання і охолодження молока інформувала Радзивіл Катерина Володимирівна  –  головний спеціаліст з питань розвитку сільської місцевості, врегулювання відносин власності та функціонування аграрного ринку управління агропромислового розвитку райдержадміністрації.

    Шикер Ольга Андріївна, економіст відділу освіти райдержадміністрації, зупинилась на питанні  оздоровлення дітей в літній період 2017 року, вона зазначила, що на оздоровчу кампанію дітей з районного бюджету виділено 190 тис. грн. і оздоровлення дітей буде проводитись відповідно до плану. Про монетизацію субсидій інформувала Світлана Яківчук, начальник відділу субсидій УПСЗН. На питаннях змін в оплаті праці посадових осіб органів місцевого самоврядування, виконанні бюджету за 5 місяців поточного року зупинилась Людмила Заєць, начальник фінансового управління райдержадміністрації. Микола Майданюк інформував усіх  щодо виконання законодавства з питань охорони праці та безпечної життєдіяльності громади району під час літньої пори та жнив. Особливу увагу звернув на питання облаштування місць для відпочинку на прибережних зонах.

Про  другий етап Конкурсу проектів та програм розвитку територіальних громад Липовецького району розповів Микола Обара, головний спеціаліст загального відділу районної ради, секретар наглядової ради 1 районного конкурсу проектів розвитку територіальних громад району та привітав його переможців. Семінар пройшов змістовно та продуктивно.

Підбив підсумки семінар-наради голова районної ради Юрій Науменко.

Повернутись