Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

ЗНОВУ ПЕРШІ

Нещодавно у м. Немирів відбувся VІ обласний конкурс "Народні музики Поділля" . Липовеччину на святі представляв народний аматорський інструментальний ансамбль "Народні музики" , керівник Олег Дубовик.
Понад тридцять кращих аматорських народних музичних гуртів та окремих виконавців на народних інструментах Вінниччини демонстрували своє мистецтво під час обласного фестивалю-конкурсу . Це було справжнє яскраве та незабутнє Свято Музики , 
організатором якого є управління культури і туризму Вінницької облдержадміністрації та обласний центр народної творчості. 
Головною метою конкурсу є популяризація народної музики, збереження місцевих традицій музикування та розкриття творчих здібностей обдарованої молоді Вінниччини.
Обласний конкурс «Народні музики Поділля» був започаткований у 2006 році. Проводиться один раз на два роки в м. Немирів. 
Хай живуть липовецькі музИки , туспіхів їм у творчій діяльності!!!естри та ансамблі народних інструментів, ансамблі троїстих музик та гурти народної музики, весільні музики. НАШ колектив «Народні музики Поділля» у номінації ансамблі троїстих музик та гурти народної музики посів перше місце. 
Хай живуть липовецькі музИки , наснаги та успіхів їм у творчій діяльності!!!

Повернутись