Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Знову тріумфувала Стара Прилука

Завершились щорічні вже 9 заліком сільські спортивні ігри серед команд територіальних громад району, присвячені 25 річниці незалежності України. Традиційно фінал відбувався в День фізичної культури та спорту, адже це свято спортсменів, тренерів, фахівців галузі фізичної культури та спорту та всіх прихильників активного та здорового способу життя.

На урочистостях з нагоди святкування із вступним словом виступив голова райради ФСТ «Колос» Микола Любченко, який у контексті вітання коротко охарактеризував ситуацію, в якій знаходиться розвиток фізичної культури та спорту на території Липовецького району. Від імені місцевої влади з вітальним словом виступили перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів, заступник голови районної ради Руслан Танасюк та Липовецький міський голова Микола Грушко привітали спортсменів району з професійним святом та побажали їм міцного здоров’я, благополуччя, успіхів, мирного неба, отримання позитивних емоцій та досягнень у розвитку фізичної культури та спорту.

Також підтримати на змаганнях команду Зозівської територіальної громади приїхав 19-річний Олександр Гудзь, який у бою під населеним пунктом Попасна отримав важке поранення відснаряду, який поцілив йомуу ногу.На превеликий жаль боєць залишився без лівої кінцівки та все ж тримається молодцем і оптимістично налаштований. Керівники району та міста висловили земляку слова підтримки, побажали якнайшвидшого одужання та пообіцяли сприяти у вирішені матеріальних питань, а саме зібрати кошти на якісний високотехнологічний протез, щоб дати йому шанс жити повноцінним життям. Адже Олександрпоклав своє здоровя за наше майбутнє та майбутнє наших дітей, тому наш святий обов’язок допомогти йому повернутись до нормального життя.

Після офіційних урочистостей було розпочато фінальну стадію змагань з міні-футболу, армспорту та легкоатлетичного кросу. В кросі першими стали козинецькі спортсмени, другими староприлуцькі і третіми трощанські. В боротьбі на руку рівних не було силачам із Зозова, друге місце за трощанами, і відповідно третіми стали козинецькі спортсмени. Кращою у міні-футболі стала команда Старої Прилуки перегравши у фіналі молоду команду Росоші з рахунком 6:5, а у захоплюючому поєдинку за третє місце зозівські футболісти, поступаючись чотири м’ячі, спочатку зрівняли рахунок, а потім, поки козинецькі гравці оговтувались від прикрості забили ще тричі, і в підсумку завоювали бронзові медалі.

Призерів фінальних змагань грамотами та медалями відповідного ґатунку нагороджували заступник голови райдержадміністрації Олег Фурманюк та заступник голови районної ради Руслан Танасюк.

В наймасовіших районних змаганнях прийняло участь 15 сільських територіальних громад. В програмі змагань всього було вісім видів спорту: волейбол (чол.), волейбол (жін.), міні-футбол, настільний теніс, шашки, армспорт, гирьовий спорт, легкоатлетичний крос.З огляду на кількість учасників найбільш популярними цього річ були настільний теніс (прийняли участь 11 громад району), волейбол серед чоловіків (9 команд) та міні-футбол (8 команд). (Див. нижче. Таблиця 1. Переможці та призери по видах спорту).

Отже, переможцем загальнокомандного заліку 9 сільських спортивних ігор серед команд територіальних громад Липовецького району 2016 року вже другий рік поспіль стала Староприлуцька територіальна громада з результатом 262 очки (організатор спортивно-масової роботи Хацьола Олександр), другими стала Козинецька територіальна громада 246 очок (готував команду Фурманюк Олег) і відповідно, третіми Зозівська громада 238 очок (усі з 285 можливих) (організатор спортивно-масової роботи Антошко Михайло). Призерів змагань традиційно буде відзначено на наступній черговій сесії районної ради.

 

Таблиця 1. Переможці та призери по видах спорту.

з/п

Види спорту

І місце

ІІ місце

ІІІ місце

1.

Волейбол (чол.)

Стара Прилука

Лукашова

Козинці

2.

Волейбол (жін.)

Козинці

Стара Прилука

Лукашова

3.

Міні-футбол

Стара Прилука

Росоша

Зозів

4.

Настільний теніс

Вахнівка

Козинці

Славна

5.

Шашки

Стара Прилука

Зозів

Струтинка

6.

Гирьовий спорт

Стара Прилука

Зозів

Троща

7.

Армспорт

Зозів

Троща

Козинці

8.

Легкоатлетичний крос

Козинці

Стара Прилука

Троща

 

Головний спеціаліст з питань фізичної культури та спорту

відділу культури та туризму райдержадміністрації

http://lip-rda.gov.ua/index.php/--mainmenu-29/21---46/5536-znovu-triumfuvala-stara-pryluka