Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Зозівчани святкували 500-річчя Зозова

На Івана Богуслова у Зозівській територіальній громаді відбулось свято. З"їхались на нього колишні жителі села, прийшли корінні мешканці і завітали гості. Відкрили зібрання наймолодші його учасники, танцювальною композицією " Ми не хочемо війни" . Хвилиною мовчання всі вшанували пам"ять полеглих у боях зозівчан , а діти поклали квіти до пам"ятника загиблим воїнам.
Односельчан привітав сільський голова Олександр Мельничук, перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів, заступник голови районної ради Руслан Танасюк. Вони зазначили, що зозівчани-особливі люди, працьовиті, талановиті, і своєю щоденною працею прославляють наш Липовецький край. Керівники вручили в подарунок необхідну для сільської амбулаторії річ, сумку-укладку фельдшера. Далі голова привітав із святом старожилів села, іменинників, колишніх мешканців і на згадку подарував їм сувеніри та квіти.
На Дні села предствник Липовецького райвійськомату Леся Шиманська та керівники району вручали відзнаки Президента України учасникам бойових дій на Сході України " ЗА участь в антитерористичній операції".

На сцену запросили колишніх випускників Зозівської школи Ніну Джус-головного спеціаліста обласного центру народної творчості та Оксану Друзь. Ніна Джус назвала село столицею свого дитинства, розчулено згадала епізоди із шкільного життя, подякувала односельцям за любов і зворушливо виконала для них пісню "Ой, роде мій милий". З собою привезла сувеніри для бібліотеки, клубу, рідної школи, для громади вірян-український домотканий рушник. Спільно із шкільною подругою Оксаною Друзь, з якою співали у школі, виконали пісню "Моє рідне село". Гарячими аплодисментами розчулені зозівчани дякували за такі надзвичайні подарунки . До слова запросили земляка Володимира Семеновича Рабенчука, автора кількох десятків книг поезій, прози, публіцистики, кількох сотень статей у періодиці, передмов до книг інших письменників, сценаріїв до близько двох десятків телефільмів, який на свято приїхав із своїм другом. Ця творча людина є частим гостем рідного села і його теж щиро приймали земляки.

Зозівчан приїхали привітати творчі колективи із Липовця, Зозівки, Вербівки, Славної, які порадували глядачів чудовою концертною програмою. А в фойе клубу розташували надзвичайні творчі виставки гуртківці Зозівської школи та липовчани - Мар"яна Антонець із своїми хлопчиками.
Повернутись