Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Зразковий танцювальний колектив ’’Зернятко’’ святкує перший ювілей

Нещодавно у районному будинку культури відбувся святковий концерт з нагоди 10-ї річниці присвоєння танцювальному колективу "Зернятко" звання «зразковий». Це звання, отримане колективом-заслуга хореографа районного будинку культури Валентини Мельничук, яка всі ці роки вкладає у малих танцюристів не тільки вміння й вимогливість , а й душу. Колектив за цей час виріс кількісно і якісно, бере участь у різного роду конкурсах, фестивалях, здобуває у них перемоги. Ось і чотири роки тому він став лауреатом Х11 Міжнародного конкурсу української пісні "Квіти України", що проходить щороку у м. Таллін.
На свято завітали представники районної влади, які відзначили професійність керівника колективу Валентини Мельничук та майстерність учасників колективу, шанувальники хореографічного жанру та родинні династії танцювального колективу.

В ході святкової програми були представлені кращі хореографічні композиції «Привітальна», «Два кольори», «Ніч яка місячна», «Солохи» та цікаві танцювальні постановки «Скупе мишеня», «Теплохід моєї мрії», «Маша і Ведмідь », «Дискотека», «Козачки», «Осінь».

 

Ювілейний концерт завершився хореографічною композицією «Ми горді, що живемо в Україні».

Повернутись