Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Зупинимо насильство разом!

03 грудня, в рамках проведення щорічної акції «16 днів проти насильства» та до міжнародного дня людей з інвалідністю,  працівники комунального закладу «Липовецький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» Липовецької районної ради  провели профілактичний  захід для дітей, що перебувають на реабілітації та оздоровленні у Липовецькій обласній лікарні відновного лікування під назвою «Зупинимо насильство разом».

Під час заходу працівники центру привернули  увагу  дітей до актуальних для українського суспільства проблем: подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків.

Після переглянутого відеоролику під назвою: «Насильство у родині - глобальна проблема ХХІ соліття!» діти краще зрозуміли важливість порушеної тематики. Адже, багато з тих, хто страждає від насильства, не заявляють про пережите приниження через страх помсти, брак коштів для самостійного існування, емоційну залежність, сором.

По завершенню заходу діти дійшли згоди у тому, що краще раз і назавжди припинити знущання, а ніж приховувати та терпіти  насильство, прирікаючи себе і своїх близьких на страждання.

Повернутись