Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Зустріч героїв, які повернулися зі Cходу

Повернулись додому зі Сходу України 15 бійців Національної гвардії, які захищали нашу єдність поблизу Кримського, Бахмутки, Нижнього Луганської області. Зустрічали захисників громадою. Рідні з квітами, жовто-блакитними кульками ще задовго до їх приїзду збирались у центрі міста. Проявив готовність і духовий оркестр, який урочисто проводжає і зустрічає наших захисників, і ось настала довгоочікувана мить: липовчани обіймали своїх синів, братів, батьків.

Привітали воїнів з поверненням на рідну землю голова райдержадміністрації Іван Демихін, голова районної ради Юрій Науменко, міський голова Микола Майданюк, військовий комісар Віктор Чуба, які тисли правицю кожному, аби висловити свою повагу до них, живих і здорових синів - захисників Вітчизни.

Мати солдата Вадима Шиманського вручила для всіх пухкий та запашний коровай. Виступив на мітингу Василь Щербанюк, колишній однополчанин хлопців, який після важкого поранення залишився удома й уважно стежить за подіями, що відбуваються на Сході, підтримує хлопців морально.

Щиро раділи всі, крім самих хлопців. Цю довгоочікувану хвилину, про яку вони мріяли так довго, затьмарила трагічна подія, що сталася в дорозі. За крок до рідної домівки, на Полтавщині, у ДТП загинув їх побратим Сергій Павлюк із Вінниці. За пропозицією Івана Демихіна присутні вшанували пам'ять загиблого і всіх земляків, що полягли в АТО, хвилиною мовчання.

Повернутись