Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Зустріч із дружинами та матерями воїнів, які захищають цілісність держави у зоні АТО

Сьогодні в актовій залі районної ради за ініціативи Липовецького фонду громади відбулась зустріч із дружинами та матерями воїнів, які захищають цілісність держави у зоні АТО. У заході взяли участь Ольга Дмитрів, перший заступник голови райдержадміністрації та Руслан Танасюк, заступник голови районної ради, представники районного ЦЗ, управління юстиції, управління праці та СЗН, Липовецького РЦ СССДМ, засобів масової інформації.

Відповідно до плану, зустріч розпочала Леся Шиманська, член правління Фонду, вона озвучила мету зібрання. Ця ідея народилася вже давно і обговорювалась неодноразово членами фонду громади і ось прийшов час реалізації.

Перед жінками виступив Леонід Балацький, депутат районної ради, фермер, який з метою запозичення досвіду в галузі ведення сільського господарства побував нещодавно за кордоном. Депутат досить цікаво і доступно розповів про механізми створення сільськогосподарських кооперативів виробників у європейських державах. При цьому зазначив, що на присадибній земельній ділянці можна вирощувати квасолю, гарбузи, інші овочі та фрукти, маючи неабиякий додатковий дохід. Особливо жінок зацікавила тема виробництва та здачі молочної продукції тварин. Леонід Дмитрович давав відповіді на питання та залишив контактний телефон.

Дуже цікавою була розмова, яку повела голова наглядової ради Ольга Кухарчук, вона стосувалась професійної вишивки та її реалізації. Це ще один із шляхів поповнення сімейного бюджету.

Про психологічну реабілітацію учасників АТО, санаторно-курортне лікування та оформлення пільг розповіла Тетяна Бевз, заступник начальника УПСЗН. Ольга Русецька, начальник управління юстиції ,зацікавила всіх питанням створення Козятинського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та «Будинку справедливості».

Із програмами з розвитку підприємницької діяльності на відкритті власної справи ознайомила Світлана Мигун, заступник начальника відділу з надання соціальних послуг Липовецького ЦЗ.

Головний спеціаліст районного Центру соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді Світлана Майборода зупинилась на питаннях реабілітації та психологічної підтримки сімей.

Микола Обара, голова правління Липовецького Фонду громади розповів коротко про діяльність Фонду та висловив сподівання на подальші зустрічі, які так необхідні для цієї категорії сімей.

Руслан Танасюк, заступник голови районної ради, подякував організаторам заходу та наголосив на подальшій співпраці Фонду із Спілкою учасників АТО Липовецького району та органами місцевого самоврядування.

На завершення зустрічі Руслан Танасюк та Леонід Балацький привітали усіх жінок з наступаючим святом і вручили їм квіти.

Повернутись