Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Зустріч із ГО «VeloLove»

Наша Центральна районна бібліотека стала місцем змістовних зустрічей із творчими, цікавими людьми: письменниками, науковими діячами, істориками, гумористами, поетами, громадськими діячами.  ВІдрадно, що працівники бібліотеки  завжди проводять такі заходи на високому рівні. 
Темою цієї зустрічі став туризм для здоров'я та душі. З недавнього часу туризм, велотуризм стали близькими липівчанам і вони залюбки беруть участь у різного роду туристичних заходах. Входять у традицію проведення велопробігів, змагань, туристичних пікніків. Все це, завдячуючи отриманому гранту у європейському конкурсі проектів.
У вівторок старшокласники колегіуму ім. Василя Липківського зустрічались із засновниками громадської організації "VeloLove", яка стала спадкоємцем групи з реалізації проекту. Розпочала захід завідувач абонементного відділу  Валентина Цивилюк, у вступному слові вона розкрила тему зустрічі, представила дітям громадських діячів міста. Історію написання проекту та її передумови розповів автор - Юрій Станіславський, Він зупинився на задумі щодо написання проекту, його  написанні, конкретизував мету та проведення запланованих заходів.
Алла Заблоцька, колишній керівник групи з реалізації проекту, розповіла про безпосередню реалізацію,  труднощі, що виникали на шляху, результати і перспективи проекту в подальшому. Окремо зупинилась на створенні ГО "VeloLove". Старшокласники з інтересом  слухали громадських діячів. Під час демонстрації слайдів з проведених заходів діти активно задавали питання доповідачам. 
Чудово організований захід пройшов конструктивно та зарядив дітей позитивними емоціями. 

Повернутись