Зустріч із працівниками Липовецьких навчальних дошкільних установ

Відбулася зустріч голови районної ради Юрія Науменка та начальника фінансового управління райдержадміністрації Людмили Заєць із працівниками Липовецьких навчальних дошкільних установ з питань виплати заробітної плати.

Начальник фінансового управління зазначила, що кошти на виплату заробітної плати, не дивлячись на недовиконання місцевого бюджету в сумі 3 млн. грн., знайдено шляхом перерозподілу витрат. Але, у зв"язку із допущеним рядом фінансових порушень зі сторони Липовецької міської ради, не можуть бути виплачені. Зокрема, не виконано доручення голови обласної державної адміністрації від 03 липня 2020 року "Щодо скорочення бюджетних призначень головних розпорядників коштів обласного бюджету на 2020 рік № 01.01.-13/14218 та розпорядження голови райдержадміністрації від 25 серпня 2020 року "Про внесення змін до районного бюджету на 2020 рік. " У обох документах мова йде про внесення змін до кошторисів .

Голова районної ради зауважив, що, як тільки недоліки будуть ліквідовані, заробітна плата буде виплачена.