ЗУСТРІЧ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ПЕТРОМ ПОРОШЕНКОМ

Артисти України Тарас Петриненко та Тетяни Горобець розпочали зустріч з вінничанами виконанням духовного Гімну України.Тарас Гаринальдович Петриненко — український музикант, співак, композитор, поет. Автор пісні «Україна», яка перетворилась в неофіційний Гімн України.
Згодом на сцену піднявся гурт “Мандри” із Фомою, а за ними – декілька військових, учасників бойових дій в АТО, які виголосили патріотичні промови щодо майбутнього України, підтримки кандидата в Президенти Петра Порошенка. Вони акцентували свою увагу на правильному виборі кожного 31 березня цього року.
Дипломат і сучасний блогер Дмитро Чекалкін заволодів увагою присутніх і зауважив, що ми обираємо в неділю не тільки головнокомандувача Збройних Сил України, ми обираємо майбутнє України.
Згодом, під гучні оплески вінничан, неподалік сцени в оточенні довірених осіб з’явився Петро Порошенко із дружиною. Він вітався та тиснув руки землякам, проходячи на сцену. Тепло та щиро президент звернувся до присутніх:
-Доброго вечора , Віннице! Доброго вечора, дорогі вінничани! Я скучив за вами...
Президент говорив про реальні здобутки України протягом останніх років. Окрім того, він наголосив на можливому реванші на виборах та провокаціях проросійських сил.
– Єдність є запорукою нашої перемоги, це правильно, це те, чого прагне народ, – сказав Порошенко. Нам ще зараз доводиться “розсьорбувати” наслідки кабальних газових угод 2009-го з Кремлем і бездумних зовнішніх запозичень.
ВІн закликав врахувати все це і зробити правильний вибір.
Спільно із тисячами земляків Президент України Петро Порошенко й перша леді Марина Порошенко виконали Гімн України.
На завершення свого спілкування із вінничанами, вже майже у повній темряві, Президент ішов крізь натовп, дружньо потискаючи руки людям, а також робив селфі з бажаючими.

Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.