Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Зустріч із прийомними батьками та опікунами-піклувальниками Липовецького району

21 березня працівниками комунального закладу «Липовецький  районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» в приміщенні Липовецької районної державної адміністрації відбулася чергова  зустріч з прийомними батьками та опікунами-піклувальниками.

У ній взяли участь заступник начальника УПСЗН Липовецької РДА Тетяна Бевза  та начальник служби у справах дітей Липовецької РДА Вікторія Іванюк .

В ході зустрічі прийомні батьки, опікуни / піклувальники мали можливість спільно обговорити низку проблемних питань, що виникають у процесі функціонування прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу, сімей опікунів-піклувальників.

З метою розширення знань та вмінь  щодо правильності вирішення конфліктних ситуацій, формування єдності та взаємопорозуміння  у сімейному оточенні, фахівцями із соціальної роботи та практичним психологом центру було проведено тренінгове заняття  на тему: «Конфлікт та спілкування».

Під час заходу присутні брали активну участь у тренінгових вправах «Ми творимо», «Навипередки», «Керування емоціями» під час яких акцент робився   на способах  вирішення конфліктних ситуацій шляхом застосування «Я-повідомлень». Далі, було продемонстровано відеоролик «Як правильно виховувати дітей у сім`ї», після чого обговорено  та переглянуто правила виховання дітей у сім`ї. Учасники групи під час зустрічі обмінювалися досвідом щодо вирішення конфліктних ситуацій зі свого власного досвіду та надавали пропозиції щодо уникнення несприятливих умов в сімейному оточенні.

По завершенні заходу директор КЗ Липовецький РЦСССДМ Ірина Герасимчук   підвела підсумки    та наголосила на необхідності  ведення у сім"ях щоденників доходів та витрат, підготовки до самостійного життя дітей та заощадження їм коштів на придбання житла в майбутньому.

Повернутись