Зустріч із учнями Липовецької ЗОШ № 3.

Світлина від Липовецький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

За ініціативи комунального закладу "Липовецький районний центр соціальних служб для сім'ї,.." Липовецької районної ради, в рамках акцій «16 днів проти насильства» та до Дня волонтера, проведено інформаційно-виховний захід для учнів 8-9 класів Липовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 3 на тему: «Профілактика інфекцій, що передаються статевим шляхом».
Бесіду розпочато з розповіді про дати, які відзначаються в ході акції, від 25 листопада по 10 грудня. Обговорено шкідливість впливу наркотичних речовин на фізичне та психологічне здоров’я людини, про небезпеку вживання наркотиків через ін’єкції, як спосіб зараження ВІЛ та діагностування ВІЛ-інфекції.
Дітям було презентовано відео про залежність від наркотичних речовин, її виникнення, а також пояснено, що таке психологічне насильство в сім’ї стосовно дитини.
Учні брали активну участь в обговоренні даних питань. Ще раз переконались у тому, що потрібно відповідально ставитись до власного здоров’я!