Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Зустріч із Володимиром Паламарем

Сьогодні відбулась надзвичайно приємна зустріч громадських організацій району із головою Асоціації українських організацій у Естонії , нашим земляком, бажаним гостем району - Володимиром Паламарем.
На зустрічі були присутні голова правління Фонду громади м.Липовець Микола Обара, голова ГО "МОНАК" Юрій Маркевич, голова ГО "VELOLove" Василь Чигур, керівник групи з реалізації Європроекту "Розвиток велотуризму в Липовецькому районі" Алла Заблоцька та учасники громадського руху в районі. 
За чашкою кави присутні обмінялись останніми новинами життя громадських організацій району та республіки Естонія. Цікавою стала тема обговорена учасниками громадських організацій стосовно організації їх діяльності на рівні європейських держав, проведення спільних заходів , продовження співпраці щодо участі у Фестивалях дитячої та молодіжної творчості, організації навчання молоді в Естонії. Зустріч була змістовною та конструктивною і пройшла в теплій , дружній атмосфері.
Далі наш гість відбув на аналогічний захід у СФГ "Україна , що в смт. Турбів, який очолює депутат обласної ради Леонід Повх.

Зустріч відбулася за сприяння Липовецького Фонду громади.

Повернутись