Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Зустріч керівників району із пораненим земляком

Нещодавно у Липовецький райвійськомат прийшло повідомлення про важке поранення нашого земляка, 19-річного зозівчанина Олександра Гудзя. У бою під населеним пунктом Попасна його наздогнав ворожий снаряд і вцілив у ногу. Зараз хлопець перебуває на оперативному лікуванні у військовому госпіталі в м. Вінниця. Сьогодні керівники району Юрій Науменко та Іван Демихін, райвійськом Віктор Чуба вирішили його відвідати, аби висловити йому свою вдячність за проявлені мужність і героїзм при виконанні завдання та морально  підтримати цього хороброго бійця. Заразом зустрілися із заступником головного лікаря військового санаторію, нашим земляком Павлом Грушком.

Боєць тримається молодцем, оптимістично налаштований - так і має бути, бо він нащадок справжніх козаків! На схід України потрапив на контрактній основі, за власним бажанням. Не міг стояти осторонь, не дивлячись на свій молодий вік, вирішив боронити свою молоду державу яка лише на кілька років старша нього.

На 23-му році незалежності наша Україна опинилася перед серйозним іспитом на мужність і зрілість. Кровопролитна війна, що точиться на сході України з літа  2014 року, забирає життя жителів сходу та кращих синів держави-воїнів, які відстоюють у жорстоких боях наш суверенітет і територіальну цілісність.  Понад   300  липівчан  взяли і продовжують брати участь у антитерористичній операції, окрім того, 56 - беруть участь на контрактній основі. На жаль, 8 із мобілізованих наших земляків не повернулись живими. Липівчани і районна влада підтримують їх сім"ї, намагаючись оточити максимальною увагою. З цією метою у районі утворено Центр допомоги учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей, а також членам сімей загиблих військовослужбовців, який допомагає районній владі опікуватися  цією категорією громадян.

Повернутись