Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Зустріч рятувальників з учнями Липовецької загальноосвітньої школи №2

З метою збереження життя та здоров'я дітей під час літніх канікул  Липовецькі рятувальники провели зустріч  з учнями Липовецької загальноосвітньої школи №2. Під час навчання фахівці ознайомили дітей із Правилами поводження на воді, легкозаймистими речовинами. Фахівці цієї служби часті гості в навчальному закладі, діти завжди радо їх приймають. Всі хочуть бути схожими на рішучих мужніх і сміливих, готових у любу хвилину прийти на допомогу, людей. Після подій, що сталися в сусідньому Калинівському районі, коли рятувальники одні з перших направились на допомогу, нещодавніх пожеж, що сталися в Липовецькому районі, професія рятувальника викликає у них надзвичайну повагу і захоплення.
Липовецькі рятувальники постійно працюють над собою, вдосконалюють знання та вміння.
24 травня рятувальники Державної пожежно-рятувальної частини №21 м.Липовець провели тактико-спеціальні навчання в торгово-розважальному центрі «Торговий дім».
За тактичним задумом навчань, пожежа сталася на 2-му поверсі у приміщенні кухні на площі 100 кв.м. В результаті пожежі утворилося сильне задимлення з подальшим розповсюдженням вогню. Прибувши на місце події рятувальники провели розвідку, приступили до ліквідації загоряння та евакуювали з осередку пожежі двох потерпілих, які не змогли самостійно вибратись.
Під час навчань працівники Служби порятунку тренували навички з ліквідації пожежі на об`єкті з масовим перебуванням людей, вдосконалювали вміння щодо формування та розгортання сил і засобів, відпрацьовували взаємодію рятувальних підрозділів з іншими оперативними службами міста (газова служба, відділення поліції, екстрена медична допомога та ін.).
У тренуваннях був задіяний особовий склад ДПРЧ-21 у кількості 5 чоловік та одна одиниця спецтехніки.
Повернутись