Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Зустріч у музичній школі

Нещодавно у Липовецькій музичній школі відбулась цікава зустріч із народним депутатом Русланом Демчаком. У ній взяли участь голова районної ради Юрій Науменко, заступник голови Руслан Танасюк, начальник відділу культури Геннадій Терлецький, педагогічний колектив закладу,  учні школи -- юні таланти. З радістю вони демонстрували щойно подаровані школі музичні інструменти і дякували земляку. Виявляється, що і народний депутат у свій час тут навчався по класу баяна. Викладав предмет наш шановний у районі педагог Василь Блажчук, фото якого за багаторічну сумлінну працю, професійну майстерність у цьому році занесено на районну дошку пошани "Гордість Липовецького краю". 
Переступаючи поріг закладу, народний депутат висловив сумніви щодо того чи пам`ятає його учитель. Та при зустрічі у дружній розмові Василь Іванович назвав навіть товаришів, з якими навчався Руслан Демчак. У актовій залі всі чекали гостей. Депутат побажав дітям гарних успіхів у навчанні, миру й добра і пообіцяв не забувати про школу, в якій колись навчався сам. Він зазначив, що йому приємно, що держава посилила свою увагу до закладів освіти, прикладом цього є щойно прийнятий Закон України "Про освіту" та збільшення асигнувань на освіту. Начальник відділу культури Геннадій Терлецький щиро дякував Руслану Демчаку за несподіваний приємний подарунок і висловив надію на подальшу співпрацю.На завершення зустрічі викладачі велично й піднесено виконали для земляка "Многая літа". Гості щиро аплодували виконавцям, не часто їм доводилось слухати професійне виконання цього твору у викладацькому складі.
Під час зустрічі керівники обговорили питання фінансування та утримання постраждалих із зони сусіднього Калинівського району, де виникла надзвичайна ситуація.

Повернутись