Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Зустріч з депутатами Верховної Ради

У Верховній Раді відбулася зустріч голів районних рад, представників  Асоціацій міст та органів місцевого самоврядування із народними депутатами,

В рамках засідання 15 травня  відбувся семінар-дискусія, в ході якого розглянуто питання удосконалення районного рівня адміністративно-територіального устрою України.

Під час обговорення напрямків реформи з децентралізації виступив і відповів на запитання присутніх заступник міністра охорони здоров’я Павло Ковтонюк.

Липовеччину  у поїздці до Верховної Ради представляв голова районної ради Юрій Науменко.

16 травня у Києві за ініціативи голови обласної Ради Анатолія Олійника та керуючої справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяни Яременко вінничани взяли участь у зустрічі з керівниками Комітетів Верховної Ради України та народними депутатами, обраними від Вінниччини – Сергієм Кудлаєнком, Олексієм Порошенком, Миколою Кучером, Іваном Споришем, Іваном Мельничуком, Олександром Домбровським та Григорієм Заболотним.

Голови 30 районних і сільських рад Вінниччини, які приїхали на зустріч, висловили своє думки стосовно  взаємодії парламенту з органами місцевого самоврядування. Жваву дискусію викликало обговорення питання внесення законопроектів щодо продажу землі, регіонального розвитку, місцевих податків, служби в органах місцевого самоврядування та декларування доходів.

При обговоренні внесено пропозиції голів рад, як безпосередніх учасників реформування окремих галузей, усі внесені пропозиції будуть озвучені  на засіданнях парламентських Комітетів під час підготовки законопроектів.

Обласна Рада забезпечує комунікацію рад усіх рівнів  з народними обранцями для консолідації у вирішенні проблем та розвитку регіону, за що учасники дводенного семінару щиро вдячні організаторам голові обласної ради Анатолію Олійнику, керуючій справами Тетяні Яременко. Особлива вдячність Сергію Кудлаєнку, заступнику голови Комітету ВРУ з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування, за гостинність. 

Повернутись