Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Зустріч з експертом з Італії

Завершується термін реалізації проекту "Розвиток велотуризму у Липовецькому районі", що фінансується за кошт країн Євросоюзу. З приводу цього, вчора відбулася зустріч із експертом з культурних та креативних індустрій Лучано Глором, який приїхав із Італії. У зустрічі взяли участь автор проекту Юрій Станіславський, керівник групи з реалізації проекту Алла Заблоцька, керівник клубу громадського діалогу Олеся Шиманська, виконавчий директор ГО"МОНАК" Ольга Собко, представники Липовецької районної ради - партнера з реалізації проекту - Інна Рябоконь, Валентина Тращук, представники громадськості та гостя в якості перекладача, Елла Штика, голова продюсерської компанії "Новий Київ", що займається виробництвом документальних фільмів, володар премії "Золота Пектораль" за найкращий історичний документальний фільм .
Лучано Глор, керівник Бюро моніторингу та інституційного розвитку Програми "Культура" Східного Партнерства, вже декілька років працює в Україні над розбудовою сектору культури. З нами він поділився міркуваннями про європейське теперішнє України, розповів про проблеми та успіхи культурної сфери в Україні, про місію Програми «Культура», та багато чого іншого.
Візит експерта був пов"язаний із метою надання допомоги щодо забезпечення візуалізації та розповсюдження комунікації під час реалізації проекту. А ще, донесення інформації щодо правильного використання та налагодження комунікацій із різними віковими та цільовими групами населення. Треба реально дивитись на стан справ - не можна одночасно комунікувати з усіма групами , але кроки до цього треба робити.
Зустріч з цікавими людьми Лучано Глором та Еллою Штикою була неповторною. Кількагодинне спілкування залишило гарні враження і позитивні емоції.

Повернутись