Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Зустріч з опікунами та піклувальниками, які проживають у Липовецькому районі

11 квітня за участі голови районної ради Юрія Науменка та першого заступника голови райдержадміністрації Ольги Дмитрів відбулась зустріч з опікунами та піклувальниками, які проживають у Липовецькому районі. Станом на 01 .04. 2017 року у нашому районі мешкає 50 дітей із статусом дитина-сирота, які потребують турботи, 35 із них перебувають під опікою. Перед опікунами, які взяли на себе відповідалність стати батьками для дітей-сиріт виступили керівники служб, які піклуються цією категорією дітей. Про стан справ щодо роботи з сім'ями в яких проживають діти під опікою, надання пільг, забезпечення соціальних потреб дітей інформували Костянтин Ковалінський - ст.інспектор Липовецького ВП ГУМП України у Вінницькій області, Оксана Гарник - головний спеціаліст служби у справах дітей,Василь Бондар - головний лікар КЗ"Липовецький Центр ПМСД", Наталія Кучер -методист відділу освіти,Тетяна Бевз - заступник начальника УПСЗН, Ірина Герасимчук - директор Липовецького районного ЦССДДСМ.

На зустрічі обговорювались питання щодо виконання обов’язків опікунів та піклувальників, а також тлумачились новели законодавчих актів, що стосуються соціального захисту пільгових категорій .

Перед піклувальниками виступив голова районної ради Юрій Науменко, відзначив їх турботу та батьківське ставлення до дітей. Голова висловив щиру вдячність за любов, тепло, які щоднини віддають дітям опікуни, за створення належних умов для розвитку та їх навчання.

Звертаючись до присутніх опікунів та піклувальників Ольга Володимирівна подякувала за турботу про підопічних та побажала здоров’я, наснаги, миру їм та їхнім родинам. Керівники привітали усіх з наступаючими Великодніми святами, побажали усім гарного та щедрого свята.

В свою чергу, від імені опікунів та піклувальників перед присутніми виступила Валентина Андріївна Калінчук. Вона подякувала керівникам району та усіх служб за постійний супровід, турботу, надання вчасної інформаційної допомоги та підтримку.

З нагоди наступаючих Великодніх свят керівники вручили опікунам великодні подарунки для дітей.

Повернутись