Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Зустрічі у Сиваківцях та Вахнівці

У Липовецькому районі триває реалізація проекту  спрямованого на посилення правової спроможності громад. Проект  виконується Подільським центром прав людини за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження».
6  березня 2018 року відбулись зустрічі з ініціативними групами мешканців сіл  Вахнівки, Соболівки і  Сиваківців Липовецького району. На зустрічах були  озвучені важливі проблемні питання, які турбують мешканців сіл і потребують вирішення або додаткового інформаційного висвітлення. Це питання правового характеру, додаткова інформація щодо особливостей децентралізації, можливі напрямки розвитку місцевого бізнесу. Мешканці Сиваківців вважають, що потрібно провести ремонт доріг у Сиваківцях і Соболівці, облаштувати спортивний майданчик для молоді, організувати роботу гуртків.  На зустрічах були названі громадські ініціативи, які можуть бути виконані силами ініціативних груп або залученнях незначних коштів. Наприклад, парковка для велосипедів біля  школи, облаштування автобусної зупинки, урн для сміття.
Представники Подільського центру прав людини зі свого боку поінформували представників сільських громад про можливості отримання додаткового фінансування через участь у конкурсах проектів розвитку громад.
В зустрічах взяла участь Оксана Комісаренко, начальний відділу Липовецького бюро правової допомоги Козятинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, розповіла про можливості отримання безоплатної правової допомоги і надала індивідуальні консультації .
«Села, в яких ми проводили зустрічі, наповнені життя, - поділився враженнями Голова Правління Подільського центру прав людини. Незважаючи на морозну погоду ми бачили дітей, які  беруть участь у гуртках, читачів у сільських бібліотеках. Сподіваюсь, що вплив громадської організації допоможе сільським мешканцям повірити в перспективи розвитку своїх громад, реалізувати власні ініціативи і зробити життя в своїх громадах більш комфортним.»

 

Повернутись