Зустрілись із директором Липовецького спортивно-технічного клубу СОУ

Голова райдержадміністрації Тарас Олексюк та голова районної ради Юрій Науменко зустрілись із директором Липовецького спортивно-технічного клубу СОУ Юрієм Юкало. Обговорили питання роботи відновленого благодійного рахунку, що створений при СТК СОУ, для акумуляції коштів безповоротної фінансової пожертви Липовецькій ЦРЛ в зв"язку із пандемією.
В непростих умовах, що складаються, в період запровадження в районі протиепідемічних заходів, з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, особливо важливим елементом має стати зміцнення матеріально-технічної бази районних закладів охорони здоров’я та забезпечення медичних працівників засобами індивідуального захисту.

Основне завдання лікарні – забезпечити якісне надання медичних послуг населенню району із використанням сучасного обладнання та нових методів лікування. Комунальне некомерційне підприємство „Липовецька ЦРЛ” має в наявності декілька апаратів штучної вентиляції легень, але в умовах оголошеної в країні пандемії коронавірусу, їх все -таки недостатньо . За пропозицією головного лікаря необхідно в найкоротший термін доукомплектувати медичний заклад ще чотирма такими апаратами.

ПІсля позачергової сесії, на якій було зарезервовано 2 млн. грн. на невідкладні заходи, протягом останнього тижня керівниками району проведено ряд індивідуальних зустрічей та телефонних консультацій з керівниками промислових та агроформувань району. Рахунок для збору коштів, які будуть використовуватися на придбання медичної техніки та засобів індивідуального захисту медиків , відновлено на базі районної організації «Товариство сприяння обороні України».

Кошти з спеціального рахунку (Головуючий наради - Петренко Сергій Миколайович, секретар наради - Осадчий Олександр Григорович) будуть виділятись на заходи лише за згодою осіб, які брали участь у благодійності.

Шановні липовчани , є можливість проявити патріотизм по відношенню до рідного району, до самих себе.
Запрошуємо усіх небайдужих: підприємців, фермерів, волонтерів громадських та релігійних організацій підтримати ініціативу.
Немає коли чекати, треба діяти: допомагати підвозити медиків до лікарні, інформувати про факти порушення протиепідемічних правил та заходів і про несвідомих громадян, які не виконують зобов’язання із самоізоляції, піклуватися про наших батьків,одиноких земляків та ін.

Реквізити для перерахування коштів:
Липовецька районна організація «Товариство сприяння обороні України»
р/р: UA443808050000000026003460496
«Райффайзен банк Аваль»
МФО 380805 ІК 35078463

Призначення платежу: «Безповоротна фінансова пожертва Липовецькій ЦРЛ для придбання апаратів штучної вентиляції легень».

Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.