Звітно-виборча конференція громадської організації «Липовецька районна рада організації ветеранів України»

Сьогодні, 1 жовтня, в залі засідань районної ради відбулася звітно-виборча конференція громадської організації «Липовецька районна рада організації ветеранів України».

Захід розпочався з покладання квітів до Меморіалу Слави та пам’ятного знаку загиблим у зоні АТО, після чого у залі учасників конференції урочисто привітали з Днем людей похилого віку та Днем ветеранів праці.
Щирі привітання для присутніх прозвучали від голови районної ради Юрія Науменка, представниці райдержадміністрації Аліни Кобзар, міського голови Липовця Миколи Грушка.

Порядок денний конференції передбачав першим питанням заслухати звіт голови ради ветеранів та голови ревізійної комісії. Звіти були змістовними та одноголосно визнані задовільними. Також відбулися вибори керівних органів ради, керівництво районною організацією знову довірили Валентині Левкович, а робота керівників ветеранських організацій району отримала багато схвальних відгуків.

Було вручено почесні грамоти, матеріальні заохочення та квіти ветеранам, за плідну співпрацю подяки отримали голови сільських громад.
Гарною концертною програмою потішили усіх присутніх артисти районного будинку культури, бурхливими оплесками підтримували виступи народного ансамблю «Перевесло».