Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Звітувала перший заступник голови РДА

Звітувала перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів про виконання соціально-економічного розвитку Липовецького району за 2017 рік та основні завдання на 2018 рік на розширеному засіданні колегії.

У засіданні взяли участь народний депутат Руслан Демчак, директор департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації Микола Ткачук,голова Липовецької районної ради Юрій Науменко. Також запрошувались голови територіальних громад району, депутати районної ради, директори загальноосвітніх шкіл, керівники агроформувань, керівники медичних закладів, комунальних підприємств, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації.


Перед початком звіту Ольга Дмитрів запросила всіх подивитись відеоролик "Сонячна енергія-невичерпне джерело енергії."
Звіт був побудований на виконанні стратегії розвитку району за наступними напрямками: безпека людей, зростання пріоритетів, залучення в район інвестицій, екологічна безпека, розвиток соціальної та туристичної сфери, розвиток самоврядування в умовах децентралізації. Звіт був цікавим і насиченим основними значущими подіями та заходами над якими працював район вцілому у звітному періоді. Присутні уважно слухали зростання конкурентної спроможності економіки району, розділи, що стосувались освіти , медицини, агропромислового розвитку, наповнення бюджету району , економне використання коштів за рахунок участі у системі продаж і купівель "PROZORRO" та ряд інших питань , не менш цікавих.


У обговоренні звіту взяв участь народний депутат, наш земляк Руслан Демчак. Він зразу ж зазначив , що із звіту видно, що район протягом року жив активним життям і має гарні результати, певні досягнення в окремих галузях, а цей процес гідно забезпечений був керівництвом району. Депутат зазначив, що додатково із державного бюджету район одержав понад 8 млн. гривень.


За рахунок цих коштів було здійснено будівництво, капітальні ремонти, реконструкцію, придбання у територіальних громадах району, дещо зміцнено матеріальну базу освіти, культури, спорту. Депутат зупинився на основних пріоритетах над якими необхідно працювати в поточному році. А буде співпраця-буде й результат.Руслан Демчак ще раз наголосив на необхідності об"єднання громад, що дасть реальну можливість стати спроможними. На завершення виступу побажав головам територіальних громад району, щоб відповідальніше ставились до земельного податку і використовували його на благо територіальної громади.


Про національно-патріотичне виховання молоді у загальноосвітніх школах району доповіла начальник відділу освіти Інна Косач.
На питаннях реформування первинної ланки охорони здоров"я району зупинився головний лікар Василь Бондар.
В обговоренні питань взяв участь голова Росошанської ОТГ Володимир Сличук.


По завершенні засідання колегії голови територіальних громад , керівники агроформувань намагались використати можливість спілкування з народним депутатом, піднімаючи питання на користь своїх громад.

Повернутись