Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

ЗВІТУВАЛА ПРО РОБОТУ АСОЦІАЦІЯ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ОБЛАСТІ

На данном изображении может находиться: 1 человек, в помещении
Вчора в приміщенні Вінницької обласної філармонії ім. М.І. Леонтовича відбулися Загальні збори уповноважених представників – членів Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування. Розпочав роботу засідання голова обласної Ради, голова Асоціації органів місцевого самоврядування Анатолій Олійник.
Участь у зборах взяли народний депутат України Сергій Кудлаєнко,депутати обласної Ради, голова постійної комісії з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою, євроінтеграції, міжнародного і міжрегіонального співробітництва Лариса Білозір та голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур, уповноважені представники – члени Асоціації органів місцевого самоврядування та працівники виконавчого апарату обласної Ради. Липовеччину на форумі представили голова районної ради Юрій Науменко , голови 10 сільських, Турбівської селищної та Липовецької міської, 2 ОТГ (Староприлуцької та Росошанської) рад-членів Асоціації.
Збори розглянули питання порядку денного: «Про звіт діяльності Асоціації за 2018 рік та завдання Асоціації на 2019 рік», «Про звіт Ревізійної комісії про перевірку статутної діяльності Асоціації за 2018 рік», «Про членські внески членів Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування на 2019 рік», «Про затвердження бюджету Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування на 2019 рік».
Голова обласної ради Анатолій Олійник побажав, щоб 2019 рік та всі наступні роки були роками колективних дій, що і надалі сприятимуть розвитку нашої Вінниччини.
Під час звіту керівник Секретаріату Асоціації органів місцевого самоврядування Віктор Вікалюк зазначив
– У звітному періоді налагоджено міжрегіональне партнерство із Хмельницькою та Житомирською областями, зокрема, підписано 10 меморандумів між громадами Хмельницької та Вінницької областей та 9 меморандумів між Вінницькою та Житомирською областями, – сказав Віктор Васильович. – Окрім цього, підписано меморандум про співпрацю з Асоціацією приватних фермерів та землевласників Вінницької області, мета якого сприяти ефективному розвитку фермерств у Вінницькій області, як бази для розвитку інфраструктури населення пунктів області, створення нових робочих місць для мешканців територіальних громад. Наразі Асоціацією підписано 9 меморандумів про співробітництво.
В ході діяльності у звітному періоді відбулося чотири виїзні кущові семінари з написання та реалізації грантових проектів. Близько 400 спеціалістів сільських, селищних, міських рад та об’єднаних громад області пройшли навчання.
Протягом минулого року проведено семінари-наради на тему: «Актуальні питання діяльності органів місцевого самоврядування» в червні та жовтні; «Створення Ресурсно-Інформаційних Центрів в територіальних громадах області» в квітні та «Міжмуніципальна співпраця територіальних громад у контексті 15-го Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад».
Члени Асоціації переймали досвід у Закарпатської та Івано-Франківської областях. Учасники делегації вивчали досвід розвитку туризму, побували в громадах Мукачівського району, відвідали м. Мукачеве, Берегове, Великій Бичків. Ознайомились з досвідом однієї із перших об’єднаних громад України – Печеніжської ОТГ Коломийського району.
Відбувся навчальний візит до Республіки Польщі директорів шкіл малих місцевостей Вінниччини. Також реалізовано польсько-український проект «The Neighbours-Come In».В обміні взяли участь по 15 молодих людей з Польщі та України віком від 16 до 24 років.
Проект Асоціації Journey «Спільна організація для об’єднання сільських мереж молодих підприємців» пройшов конкурсний відбір та став переможцем грантової програми ERASMUS +.
Протягом жовтня було проведено низку ознайомчо-пізнавальних заходів та семінарів для сільських і селищних голів – членів Асоціації на тему: «Поширення кращих практик та корисних ініціатив для органів місцевого самоврядування, спрямованих на розвиток територіальних громад Вінниччини».
В ході зібрання учасники загальних зборів прийняли рішення щодо членських внесків у 2019 році та затвердили бюджет Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування на 2019 рік
На данном изображении может находиться: один или несколько человек, люди стоят и в помещенииНа данном изображении может находиться: 13 человек, люди стоят и в помещенииНа данном изображении может находиться: 5 человек, в помещенииНет описания фото.На данном изображении может находиться: 1 человек, стоитНа данном изображении может находиться: 4 человека, люди сидят и костюмНа данном изображении может находиться: 2 человека
Повернутись