Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Звітували керівники комунальних закладів

Відбулась нарада керівників комунальних закладів і установ , що перебувають у спільній комунальній власності територіальних громад району. Керівники на ній прозвітували голові про діяльність закладів у поточному році. Об"ємним та насиченим був звіт директора районного будинку культури Лілії Побережнюк . Зокрема, працівниками закладу відповідно до Районної програми проведено близько ста основних заходів  ( державні свята, мітинги, Фестивалі творчості і мистецтв). При будинку культури працюють 19 клубних формувань,  які нараховують 350 учасників.  В цьому році 7 народних аматорських  колективів Липовеччини підтвердили  звання "народний"-6 та 1 "зразковий", 2 колективи здобули звання "Народний аматорський". Окрім того, кращі художні колективи взяли участь у обласних, Всеукраїнських, міжрегіональних та Міжнародних заходах і гідно представили на них район. Доказом цього є ряд нагород , грамот, кубків, гран-прі. На Всеукраїнському  фестивалі вокально-хорового мистецтва "Калиновий спів" колектив "Лебедонька" був відзначений нагородою, гідно виступили на міжрегіональному конкурсі сучасної популярної музики "Музика літа" учасники молодіжного гурту "The Way", у 23 Міжнародному дитячо-юнацько естрадному конкурсі "Музична парасолька" зразковий танцювальний колектив "Зернятко". Свій патріотизм показав у мистецькому турі для особового складу в/ч і підрозділів ОТУ "Маріупіль" творчий колектив "Перевесло". Колектив "Народні музики" успішно виступив на Всеукраїнському святі сатири та гумору, що щорічно відбувається на батьківщині Степана Руданського. Культармійці району взяли участь в багатьох інших чудових заходах .Зараз колектив районного будинку культури працює над програмою Новорічних та Різдвяних свят. 

Колектив районної бібліотеки завершує ремонт нового приміщення ( колишній банк "Україна" ) і готується до новосілля. Але між тим, організовує та проводить зустрічі з цікавими людьми, вечори-портрети, засідання клубу "Горлиця",бере участь у фестивалі документального кіно, обслуговує своїх постійних читачів та надає послуги електронного зв'язку. Про це інформувала директор районної бібліотеки Марина Юкало.

Директор Липовецького РЦ СССДСМ Ірина Герасимчук повідомила, що в даний час працівники Центру з метою просвітницької роботи здійснюють виїзди в територіальні громади району. Протягом останнього часу відбулись за їх ініціативи круглі столи у Сививківській, Білянській, Вахнівській, Староприлуцькій сільських та Турбівській селищній територіальних громадах. До Дня боротьби з СНІД , ВІЛ інфекцією проведено  зустріч із дітьми старшого шкільного віку у обласній фізіотерапевтичній лікарні відновного лікування. Центр-активний організатор дозвіллєвих заходів із дітьми учасників АТО, нещодавно  організовано поїздку до  Хмельницького комплексу відпочинку, зараз готується поїздка 5 дітей до Буковелі. Під час зимових канікул та Новорічних свят за участі фахівців, відповідно до плану, буде проведено ряд розважальних заходів у районі.
Про  перебування людей похилого віку у Росошанському відділенні КУ "Територіальний центр" та обслуговування одиноких людей похилого віку  доповіла директор Терцентру Катерина Мельничук. В Росошанському відділенні проживає на даний час 14 одиноких людей,  Фактично в поточному році надано послуги для 22 осіб. В цьому році на обласному заході, приуроченому Дню людей похилого віку, що проходив у Тиврові, мешканці відділення брали активну участь у заходах:  у шаховому турнірі, виставці творчих робіт , вишивки, в"язання, за що були нагороджені грамотами організаторів. Традиційно, в переддень Різдвяних свят до Комунальної установи аби привітати людей цієї категорії завітають керівники району. Соціальні робітники обслуговують та частково здійснюють догляд за 452 одинокими людьми похилого віку і працюють над їх удосконаленням, з метою приведення до державних стандартів. Про роботу трудового архіву району звітувала завідувач Тетяна Чеканюк. Протягом року оформлено 11000 справ та видано 6000 довідок різного плану. Продовжено передачу архівних документів із державного архіву. Відповідно до номенклатури справ передано справи до трудового архіву підприємством молокозаводу та ТОВ "Берестівське". 
Про роботу Липовецької музичної школи інформувала директор Оксана Цивлюк. Зараз у школі навчаються мистецтву музики 121 учень. Колектив викладачів працює над тим, щоб учні мали грунтовні знання з предметів, що вивчаються в школі. Вихованці музичної школи-активні учасники усіх районних заходів. На досягненнях у спорті і здобутках останнього року зупинився Микола Любченко , директор Липовецької ДЮСШ. Завдяки викладацькому складу школи фізична підготовка учнів дитячо-юнацької спортивної школи на відпорвідному рівні. Про це свідчать чисельні нагороди вихованців, яких навчається в позашкільній установі 352. Тут діє 27 гуртків робота яких спрямована на фізичний розвиток дітей, виховання у них патріотизму, волі до перемоги. В цьому році додатково розпочали свою роботу 4 гуртки з нового виду спорту, що прижився в районі і здобув визнання-рукопашного бою. Чимало зроблено для зміцнення матеріальної бази, але є ще над чим працювати. Зокрема, потребує капітального ремонту районний стадіон, матеріальна підтримка потрібна таким видам спорту як футбол, баскетбол. Більшої уваги потребує легка атлетика. 
Директор КП  "Липовецька дирекція кіновідеомережі" Роман Баліцький працює над завершенням ремонту приміщення з метою участі   у новорічних заходах. Керівники зупинялись окремо на проблемних питаннях, яким необхідно приділити більше уваги, які потребують матеріальних затрат. Голова районної ради Юрій Науменко підвів підсумок наради і на завершення 
подякував керівникам за співпрацю , висловивши  впевненість, що у наступному  , 2018 році робота усіх комунальних закладів буде ще злагодженішою і результативнішою, направленою на стабільність та соціальний розвиток , на наближення миру.
Повернутись